Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syaoran

Lord Of The Rings Online

Polecane posty

Moim zdaniem LOTRO bije inne MMO, może twierdze tak dlatego że lubię klimaty Tolkiena. Gram w nią od 3 miesięcy, wczoraj przedłużyłem abonament o następne 2. ( Ktoś się tutaj chyba pytał ile kosztuje, ja dałem 75 ). Szkoda że jest tak mało polaków na innych serwerach oprócz Snowburn gdzie są dwie polskie gildie. Ja akurat gram na Gilrain i się zastanawiam czy nie zmienić otoczenia. Naprawdę polecam tą grę :rolleyes:

A ja grałem w większość >>> Liczących się na rynku MMORPG <<< i zanim nie wyszedł AoC ( Age Of Conan ) to uważałem LOTRO za najpiękniejszą, najbardziej miodną i wciągającą grę, pomimo tego nawet, że nie można grać w pełni złą / przeciwną frakcją a jedynie w minigierkach na jakis czas (PVP). Reasumując - ja nie grając w inne mmo nie rzucił bym tak smiałego stwierdzenia typu " Moim zdaniem LOTRO bije inne MMO " bo ja nie grałem we wszystkie mmo bo to jest prawie niemożliwe - grałem w większość i to te najlepsze tytuły i na dzień dzisiejszy moim zdaniem Conan zjadł LOTRO - zarówno graficznie jak i fabułą jak i miodnością. Opłaty za granie - 19,90 miesięcznie.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich LOTRO maniaków. Ja pykam an [EN]Eldar wiem ze znajduja sie tu dwa polskie klany Wojownicy Srodziemia i Straznicy Amon Sul. Gdzies mi sie obilo o uszy ze jeden powstal z drugiego tzn odeszlo kilku czlonkow i zalozylo nowy. Nawet nie mam pojecia ktory jest wiekszy i bardziej aktywny ja sam osobiscie naleze do anglo-jezycznego kin-u w gre pykam od 18 miesiecy i niestety musze powiedziec ze gra wciaga. Oblatane mam wieszosc instance jakie mozna zrobic jezeli chodzi o raid-y to juz troche klopot moje godziny grania sa zupelnie inne niz godziny raidu w moim kinie wiec nie moge sie zalapac. Jezeli ktos ma jakies pytania to walcie smialo na poczte jak nie bede gral i bede mial czas to odpowiem. W ostatecznosci kin potrzebuje 8 ludzi wiec mozemy sie jakos zgadac na jednym serverze i zalozyc wlasny. (szczerze wolalbym zostac na eldarze mam juz opracowane wszystkie crafty z gildiami i wolalbym nie przechodzic tego procesu od poczatku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ta jest jednym z najlepszych gier MMORPG, dla fanów Tolkiena jest to prawdziwa gadka a niedługo LoTRO może być F2P. Właśnie zaproszono mnie do zamkniętych testów Beta i chciałbym zapytać czy ktoś z redakcji w nich uczestniczy i czy możliwe byłoby napisanie do CDA tekstu na temat tych testów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie zdaje ze wogole stwierdzenie ze ktos sie znajduje w zamknietej becie jest przeciwko beta agreement...Mozna o tym przeczytac jak sie wlacza gre w czasie wpisywania username-u...Ale coz...Mnie tez zaprosili i gra sie bardzo dobrze, szkoda tylko ze jak gra pojdzie live to bedziemy musieli wszystko kupowac za turbine points...Nawet riding skill, czy nawet za questy w innych terytoriach...Jak dla mnie gra wciaga jak nic, gra sie bardzo ciekawie, ludzie czesto daja i szukaja party ( nie jak w innych mmo ) , i co najlepsze niema noobow narazie...Jakies 90% zna angola wiec sie latwo dogadac z KAZDYM. Takie moje zdanie o grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, wchodzisz w twoją wiadomość i klikasz na link, pobierasz grę i przy instalacji pokaże ci się że musisz aktywować swój klucz na stronie (będzie link) wchodzisz i tam odrazu przerzuci cie do rejestracji.

A czytałem że te pieniądze można uaktywnić dopiero po premierze wersji F2P bo jak nie to możliwe jest to że punkty się skasują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam! Zacząłem grę z tydzień temu, mam 18lvl. Gram chyba na wersji US, w każdym razie ściągałem klienta z lotro.com. Serwer to Dwarrowdelf. Zależałoby mi na znalezieniu choć kilku znajomych w grze, bo nie widzi mi się dogadywanie się z kumplami z gildii ze słownikiem w ręku :) Jeśliwięc ktoś gra na tym serwerze co ja, zapraszam pisać do mnie na GG: 9709164, PW lub w grze pod nick "Nuren".

Jak ktoś dopiero zaczyna przygodę z LOTRO, zachęcam do zagrania na ww serwerze ^^

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat ucichł po tym jak mod pogroził paluszkiem :jezyk2:

Grę dopiero ściągam z http://online.freeware.info.pl ale z chęciom poszukam osobę która pomoże zrozumieć mechanikę gry i przeprowadzi za rączkę przez pierwsze chwilę :)

A co do pomysłu gildii pod szyldem CD-Action to jak on stoi ma ktoś z was możliwości założenia gildii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 82zł za 2 miesiące albo 300$ za całe życie, tyle że ta druga opcja jest nie zawsze dostępna.

Od początku września już nie (przynajmniej na moim serwerze - Riddermark :laugh: ).

Edit: moja postać:

Człowiek Captain, Sagras, Champion of the Lone Lands (25lvl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam kogoś kto chciałby rozpocząć za mną przygodę w Lord Of The Ring Online. Z tego co słyszałem to ta gra jest przyjemniejsza i bardziej zjadliwa, najlepiej jak ktoś jest już obeznany w tego typu grach najlepiej byłoby jak ktoś już w nią i pomógłby mi na początku.

Pozdrawia i z góry dziękuje za odpowiedź VeNoM24

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...