Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syaoran

Lord Of The Rings Online

Polecane posty

witam jestem nowy na forum i postanowiłem że zacznę od tego tematu. Otóż gra ktoś z Was w tego mmorpg??? Niedawno przestałem grać w WoWa a Guild Wars już nie kręci mnie tak jak przed zagraniem w wspomnianego już World of Warcraft. Więc postanowiłem spróbować zagrać w to. Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z gry. pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat chwaląc się swoimi osiągami...

Na razie mam 24lev przeniosłem się na europejskie serwery i wstąpiłem do polskiej gildii enklava( znana także, jako TNT). Gra się bardzo przyjemnie. Nie trzeba bezmyślnie klepać mobów żeby zdobywać kolejne levele. Można się skupić na wątku fabularnym, który stanowi tło do książkowych wydarzeń...

Zaletą też są wg. mnie bardzo mili ludzie. Jeżeli masz problem z jakimś questem a obok ciebie przebiega jakiś koleś za standardowe pytanie "could u hlp me?", w 98% uzyskasz dowiedź. Zdarzają się wprawdzie niemilcy( te 2%), ale to naprawdę rzadko. Np. dzisiaj pomagało mi dwóch kolesi na 50lev których spotkałem w miejskiej tawernie, podczas słuchania koncertu jakiegoś zespołu grającego Paranoid.

Jeszcze pytanie do jozka, na jakim serwerze grasz??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo słyszałem o TNT, lecz nigdy nie postkałem żadnego ich członka. Ja aktualnie moim championem jestem w gildii ''Hope & Glory'' która jest w TOP 10 wszystkich gildii w LOTRO. ''H&G'' jeest na serwerze Gilrain. Bardzo mila atmosfera, pomagamy każdemu, nawet jeśli nie należy do naszej gildii. Czuję się wyjątkowy, ponieważ w ''H&G'' jestem jedynym obcokrajowcem. Reszta to amerykanie. Muszę przyznac że w LOTRO nie gralem od dobrych kilku miesięcy. W święta znowu pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru godzinach grania w LOTRo mogę powiedzieć, że nie żałuję wydanych pieniędzy. Gra jest świetna, podoba mi się grafika, tak właśnie sobie wyobrażałem Śródziemie. Na razie trochę się jeszcze gubię w mnogości możliwości:) A to jakiś tytuł zdobyłem, a to jakieś osiągnięcie. Coś czuję, że wsiąknę na dobre w tą grę. Oby tylko mieć z kim robić trudniejsze zadania. Mam nadzieję, że inni gracze pomagają czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem LOTRO bije inne MMO, może twierdze tak dlatego że lubię klimaty Tolkiena. Gram w nią od 3 miesięcy, wczoraj przedłużyłem abonament o następne 2. ( Ktoś się tutaj chyba pytał ile kosztuje, ja dałem 75 ). Szkoda że jest tak mało polaków na innych serwerach oprócz Snowburn gdzie są dwie polskie gildie. Ja akurat gram na Gilrain i się zastanawiam czy nie zmienić otoczenia. Naprawdę polecam tą grę :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań odnośnie gry .

1. Czy czuć klimat Tolkienowskiej powieści?

2. Czy gra dużo Polaków ?

3. Jak stoi sprawa z pingiem ?

Grałem dużo w Wow-a ale niestety muszę przyznać że ludzie za bardzo zwracają uwagę na złoto i epickie przedmioty w grze niż wspólną zabawa i choćby wczucie się w fabułę. Zapytałem kilku znajomych którzy posiadają przynajmniej pięć postaci na 80 lvl czy wiedzą kto to jest Kel'Thuzad , żaden nie wiedział to mnie przygnębiło , ludzie grają w wow-a aby szybciej wbić lvl nie zwracają uwagi na nic co jest przed 80 lvl aby szybciej i załapać się na raid i zdobyć super itemki (takie jest moje osobiste odczucie). Jak ta sprawa ma się z LOTRO?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem triala LotRO i muszę przyznać, że jestem wielce rozczarowany tym, co zobaczyłem i poczułem. Grałem niewiele, jak można zobaczyć w moim profilu xfire'a, jednak to wystarczyło, aby stwierdzić, że stoi wiele poniżej poziomu WoW.

Pierwsze wrażenia były jednak bardzo pozytywne. Okno tworzenia postaci skopiowano z produkcji Blizzarda, jednak to nie dokucza. Ciekawe klasy. Szkoda, że nie można zagrać krasnoludzką kobietą. Ok, wchodzę do gry.

I jakże pięknie wykonany tutorial! Prawie poczułem klimat powieści Tolkiena. Później ląduję w miasteczku początkowym, które razi swoim wykonaniem, zresztą jak cała lokacja. W ogóle, po niezłym wrażeniu z wprowadzenia do gry, dostrzegłem, że świat (przynajmniej owa pierwsza otwarta lokacja) jest wykonany tak... z grubych kloców i bez serca. Bardzo, ale to bardzo zawiodłem się modelami postaci, NPC oraz mobów w akcji. Niestety, do animacji z WoW jest stąd bardzo daleko. Nie mogłem wprost patrzeć na mojego ludzkiego guardiana wymachującego lichą siekierką nad nieruchliwym pająkiem, zasłaniającym się jedną nogą.

Pierwsze zadania są jeszcze bardziej drętwe od odpowiedników w WoW, pierwszy chain jest zatrważająco nudny, nie chciałem po prostu odkrywać dalej tej superzamaskowanej konspiracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe klasy. Szkoda, że nie można zagrać krasnoludzką kobietą.

Może dlatego że wyglądają tak samo jak chopy. Ocenianie i skazanie na porażkę gry mmo po 3 godzinach gry uważam za nie poważne trochę.

Ja się chyba skusze na ten tytuł po przeczytaniu zapowiedzi i recenzji z cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej poważne, niż obrzucanie błotem, np. takiej Tibii po 5 minutach ;) Naprawdę, od LotRO odrzuciło mnie dosłownie wszystko co zobaczyłem przez te trzy godziny, a naprawdę starałem się przekonać do tej gry, słysząc wcześniej o niej b. dobre rzeczy, także te o podobieństwie do WoW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...