Skocz do zawartości
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Polecane posty

a więc roman kacisko kostrzewski nagrał ponownie 666, jedną z czołowych polskich płyt metalowych, i są już preordery na winyle, kompakty i kiszerty

nawet bym sobie taki zestaw z koszulką zamówił bo uwielbiam oryginalny album, tylko że bluzeczki wyglądają, hmm, no

1Mcciyj.jpgW5SJPfC.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym nie chciał ich słyszeć na żywo i patrzeć się na turlającego się po scenie czołowego polskiego satanisty w wieku emerytalnym, ale liczę że album będzie dobry, pomimo że oryginał brzmi nawet w wersji zremasterowanej jak by się go słuchało przez ścianę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. KAT ostatni raz słuchałem baaardzo dawno temu i jakoś w mojej pamięci lepiej to brzmiało. Ale nie chce mi się odświeżać pamięci. Jak już mam zamiar słuchać takiego proto black metalu, to Det Gamle Besatt spełnia wszystkie moje oczekiwania w tym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem fragment występu Kata z sobotniego koncertu u mnie w mieście i nie rozumiem, co w tej kapeli jest takiego, że przyciąga takie tłumy na koncerty.

Co prawda, album już dawno miał swoją premierą, ale zespół nie próżnuje i dalej wydaje nowe lyric video. Swoją drogą, po dłuższym posiedzeniu przy tym materiale, nie jest on już taki zły.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrażenia? Odgrzewany kotlet tak czy inaczej. Ale... czy tylko mnie wokal wydaje się brzmieć zwyczajnie źle?

bozhe moi, to jest okropne. wyłączyłem przy "szatana przyjąć dłołń". brzmi jak demo zrobione w rakarracku czy innym programie. tempo jak na jakieś country przytupajce. i ten wokal, czy to można w ogóle nazwać wokalem, bardziej melodyjna recytacja. gdzie to się ma do oryginału, jak takie coś można wydać w ogóle za pieniądze?

ech, zaoszczędziłem pieniądze.

zmiana klimatów

Youtube Video -> Oryginalne wideo

czy tylko u mnie brzmi to jakoś... płasko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewej: Meat Loaf, Karla DeVito (jego pierwsza koncertowa wokalistka), Paul Crook (obecny główny gitarzysta i współproducent nowej płyty Meata).

11954676_1043324909023864_2952440122739433283_n.jpg?oh=a0962992c87c55ebdf5d5b819ebd4c8a&oe=567296D8

Ale najważniejsze jest poniżej:

... It will be out in March of 2016 . Yes ,I know a year Late . Like they say better late than never . It also allowed us to add some new Jim material which has never been heard. So all is good . Jim is very happy at the moment and if Jim is happy so am I. Meat

Czyli:

- płyta (według tej informacji) ma ukazać się w marcu 2016;

- będzie więcej piosenek Jima Steinmana :icon_smile: (kompozytor odpowiedzialny za największe sukcesy Meata: płyty "Bat Out Of Hell" i "Bat Out Of Hell 2: Back Into Hell").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtube Video -> Oryginalne wideo


Klasyczny melodeath. Dawno nowa piosenka wrzucona przez Country lub Napalm tak mi się nie spodobała. Nie jest to żadne arcydzieło, ale doceniam w miarę klasyczną grę, brak elektroniki(chociaż Norhter już pokazał że da się to genialnie połączyć) i brak naśladowania nowych zespołów które się wybiły.
Spokojnie mogę dać 8/10
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...