Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Wiosna Fred

Polecane posty

masz rangę Supermoderatora - po prostu kliknij ten guzik zatwierdź, na dole mych czerwonych postów. Daaaaaa!

Po pierwsze - nie musze tego robić. Mogę kasować KAŻDY Twój post.

Po drugie - niedawno Ci tłumaczyłem, że przez komórkę nie widać ŻADNEJ różnicy między zatwierdzonymi a niezatwierdzonymi postami...

Ehh...

Nie zanotowałem w pamięci informacji, że z komórki nie widać. Ja na Forum zaglądam tylko z kompa (więc zakładam, że wszyscy tak robią :) ), nie mam netu w telefonie, więc więc nie wiem jak to tam wygląda. Kasując wszystkie moje posty jak leci moim zdaniem złamałbyś kodeks etyki moderatorskiej (jeśli jakieś pisane zasady obowiązują ) :). Zresztą rób co chcesz. Nie mam na to wpływu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zanotowałem w pamięci informacji, że z komórki nie widać.

Nic na to nie poradzę.

Ja na Forum zaglądam tylko z kompa (więc zakładam, że wszyscy tak robią :) ), nie mam netu w telefonie, więc więc nie wiem jak to tam wygląda.

Egocentryzm jest piękny. :P

Kasując wszystkie moje posty jak leci moim zdaniem złamałbyś kodeks etyki moderatorskiej (jeśli jakieś pisane zasady obowiązują ) :).

Jesteśmy kanaliami bez zasad.

Btw., do tej pory skasowałem Ci może ze dwa posty i ok. 100 (jeśli wierzyć statystykom yojcia) zatwierdziłem.

>kodeks etyki moderatorskiej

>

>...

nawet nie wiem co odpisać

moderatodo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju - mieszka w tych Katowicach, mogłaby wstać wcześnie rano, ustawić się pierwsza, wejść, pozwiedzać, wyjść i jeszcze do kościoła na 12.00 zdążyć. :) Jeszcze by autograf enkiego dostała. :) Przecież wiadomo że jak się zagląda tam popołudniu to jest masa ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...