Skocz do zawartości

Marcinello91

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie.

Mam ogromną prośbę do forumowiczów. Otóż, prowadzę na yt kanał poświęcony grom (Tak, wiem, że oryginalne), który jak do tej pory nie jest żadnym hitem (i nie taki był cel jego powstania). Moja prośba jest związana z tym, abyście jako gracze i z pewnością użytkownicy youtube dali mi jakiś feedback dotyczący tego co jest dobrze, a co źle jeśli chodzi o wspomniany kanał i filmy.

Nie jest to moja reklama i nie chcę, żebyście tak to postrzegali. Chcę po prostu rozwinąć swoje hobby i poznać opinię ludzi na temat tego co robię, a jak na razie trudno mi jest się wybić i uzyskać jakiekolwiek komentarze.

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCg6cdPM7s3hvNvcUkMjqLHQ

Z góry dzięki i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli plan na odcinek, który jest sukcesywnie realizowany ? Staram się to robić, jednak zawsze coś odwraca moją uwagę smile_prosty.gif Ale dzięki za radę. Wezmę ją sobie do serca. Dzięki.

Jeszcze jakieś rady?

Może jakie są wady filmów na moim kanale ?

Wiem, że jakość dźwięku jest na średnim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzięki za radę. Wezmę ją sobie do serca. Dzięki.

On jeszcze nie wie...

Wiem, że wszystko co ludzie piszą trzeba brać z przymrużeniem oka i tak robię, ale nawet z głupoty można wyciągnąć pożyteczne wnioski.

Poza tym spodziewam się, że zwali się lawina trollujących komentarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jednak za dużo używasz wulgaryzmów, w końcu oglądają go dzieci. Poza tym gra, którą ostatnio streamowałeś była bardzo brutalna, co nie świadczy o Tobie najlepiej. Może zamiast tego Simsy albo Farming Simulator?

O tego rodzaju trollu pisałem powyżej. Nice try man :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...