Skocz do zawartości

Forum i CDA ZDEMASKOWANE!


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja ogólnie się zastanawiam jaki to ma związek z czymkolwiek.

Podejrzewam że kwestie satanizmu mogą mieć coś wspólnego z tym że według niektórych plac Św. Piotra jest symbolem członka który przebija pochwę.

Tez nie wiem dlaczego kiedyś o tym czytałem, ale śmieszne było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie pierwsze sekundy tego filmu mnie zabiły.

Ogólnie jakby ta nuta leciała w tle przez cały filmik i gdyby gościu potrafił to przedstawić w ciekawszy sposób, to mogłoby wyjść naprawdę epicko. A tak to kopa ma tylko początek i troszkę też koniec. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.pclab.pl/topic/1032987-zagraj-to-jeszcze-raz-sam-%23-casablanca/

Ależ to nie jest prywatna krucjata. Krucjata satanismu maryjnego dotyczy wszystkich.

Prywatna krucjata dotyczy mojej rzekomej choroby i głosów na które się mnie leczy po mimo, że ich nie słyszę. Ponadto moi rodzice twierdzili, że krzycząc na całe osiedle, że chcą mnie zabić ( bo chyba chcieli upozorować moje samóbjstwo )chciałem popełnić samobójstwo i byłem wobec nich czynnie agresywny. Co też jest absrudem, bo jedyne czego chciałem to tego żeby się do mnie nie zbliżali co wyrażałem krzykiem ( na cale osiedle ).

"Lekaż" po przybyciu do szpitala kazał zapiąć mnie w pasy. Chociaż jak groźba utraty życia ze strony rodziców mineła wcale nie byłem "pobudzony".

PS. Ciekawe czy sobie robili z tego podśmiechujki w redakcji

dgfqlssk.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że zaczynjąc pisać o satanismie maryjnym nie spodziewałem się zrozumienia. Jednak nie widzę sensu tego robić dalej, bo spotykając się z tego rodzaju niezrozumieniem tylko się pogrążąm. A ludzie zamiast zanegować to co pisze tylko mnie poniżają robiąc ze mnie clauna. nie o to mi chodziło. Szkoda, że ludzie nic nie rozumieją. Nie rozumieją, bo nawet nie starają się zrozumieć.

Pisze jak nawiedzony czy chory może. Ale serio się starałem. Może to nie z wami jest coś nie tak, tylko ja przedstawiłem historie w tak mało umiejętny sposób. nie wiem. szkoda.

zbanuj mnie dzojs, tylko na to czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...