Skocz do zawartości

Forum i CDA ZDEMASKOWANE!


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Częścią problemu jest też to, że konug na wszystko ma odpowiedź i dba by w każdym fredzie przynajmniej co czwarty post należał do niego, nic nie wnosząc do dyskusji i mącąc ile się da. Szkoda też, że najczęściej mu to się udaje bez ponoszenia konsekwencji. Ale w/e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Napisałbym Tobie co masz zrobić, ale nie chcę Cię obrażać.

Po prostu większość Twoich postów to bardzo słabe baity.

Nawet nie wiem co to są baity

W końcu się potknie.

Co ty mnie tak nie lubisz?

Częścią problemu jest też to, że konug na wszystko ma odpowiedź i dba by w każdym fredzie przynajmniej co czwarty post należał do niego, nic nie wnosząc do dyskusji i mącąc ile się da. Szkoda też, że najczęściej mu to się udaje bez ponoszenia konsekwencji. Ale w/e

Chcę być aktywny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia zadaję sobie pytanie "Ciekawe czym jeszcze zaskoczy mnie Mateusz Handzlik..." i każdego dnia odpowiedzią okazuje się być "Cholera wie, ale to najlepsza komedia ostatnich lat xD". Never change...

y7mF5Co.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia jak yojc to tam odnalazł. Na psychiatrii też jesteś doktorem moderatorem? XD

BTW, ta obawa przed zamachem na jego życie. Jeszcze za czasów gimbazjum/liceum mieszkałem z prababcią chorującą na alzheimera. Z czasem też jej się wydawało, że dybiemy na jej życie. Tymczasem to ona po nocach czatowała pod drzwiami mojego pokoju z nożycami krawieckimi w łapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> udziela się na FA do tego w LJ

> zdrowy psychicznie

'But I don't want to go among mad people,' Alice remarked.

'Oh, you can't help that,' said the Cat: 'we're all mad here. I'm mad. You're mad.'

'How do you know I'm mad?' said Alice.

'You must be,' said the Cat, 'or you wouldn't have come here.'

> anime

> zdrowy psychicznie

we27re_all_weeaboo1wuvf.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://forum.pclab.pl/topic/1035430-Pytanie-do-fachowców-z-PCLab-rodzaj-inteligencji-a-problem-z-grami-logicznymi/

Mam taki o to problem. W 6 kl. szkoły podstawowej miałem mierzone IQ i wyszło ponad przeciętne. Chociaż po teście byłem załamany, bo ze stresu nie wiedziałem jakie państwa były zaborcami polski itp.

Od 1 do 3 w szkole podstawowej miałem wyróżnienia. Później od 4 kl. do 3 gim świadectwa z paskiem. Ja wiem, że to żaden wyczyn, ale o czymś to świadczy. W LO przestałem chodzić do szkoły. Ale jeszcze wcześniej zaliczyłem olimpiadę z historii i chemii na poziomie wojewódzkim.

Pytanie: zauważyłem, że po mimo dobrej pamięci i kiedyś przyzwoitej inteligencji mam problem z grami logicznymi. Zwłaszcza z planowaniem i strategią ruchu. Jeżeli chodzi o jakieś zadanie to potrafię je rozwiązać, nawet jak jest złożone ale jeżeli chodzi o zaplanowanie na pustej planszy mam problem. Z czego to może wynikać. Ktoś doświadczył słyszał o czymś podobnym. Da się jakoś popracować nad koncentracją i planowaniem. Czy trzeba się pogodzić ze swoją ułomnością?

http://forum.pclab.pl/topic/1035456-rodzice-chca-zmaknac-w-szpitalu-ratunku/
Nazywam się handzlik mateusz i jadde właśnie karetka do szpitala. Do andrchowa

Proszę o pomoc dzwońcie do telewizji jestem zdrowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Może jest to spowodowane jego sytuacją materialną? Nie jest w stanie płacić za manie tego tytułu, moderatorzy tak na prawdę płacą za bycie nimi, a za porady i osty odpowiada jedna osoba, która losowo wybiera do kogo tym razem przypisze prawidłową odpowiedź na dany temat lub danie bana, oczywiście ilość tych akcji zależy od grubości portwela, yojc musi być na prawdę bogaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...