Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kurcze... śledziłem ten dział przez cały wieczór. Rano poszedłem do szkoły, a jak wróciłem, kalambur byl rozwiązany. Potem wyszedłem na chwilę z domu, a jak wróciłem następny był rozwiązany. I jak ja mam jakikolwiek rozwiązać niby??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... śledziłem ten dział przez cały wieczór. Rano poszedłem do szkoły, a jak wróciłem, kalambur byl rozwiązany. Potem wyszedłem na chwilę z domu, a jak wróciłem następny był rozwiązany. I jak ja mam jakikolwiek rozwiązać niby??

Być no-life'em i siedzieć tylko przy PC :P

Teraz czekam na kolejnego kalambura, nie lubię zbytnio się w to bawić, ale fajnie patrzeć, jak odgadują inni. Taki dziwny jestem :)

Też tak mam. Samo zgadywania strasznie mnie frustruje- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... jak tylko zobaczyłem "dreszczowiec", od razu wiedziałem, że poszedłem w złą stronę wink.gif Ale to i tak pierwszy raz, kiedy byłem tak bliski odgadnięcia kalambura. Czekam na kolejne! smile.gif

Z tym, że to ty mnie naprowadziłeś na tą odpowiedź :D Coś z drżeniem, a skoro z drżeniem, to i dreszczem, logiczne.

Kurcze... śledziłem ten dział przez cały wieczór. Rano poszedłem do szkoły, a jak wróciłem, kalambur byl rozwiązany. Potem wyszedłem na chwilę z domu, a jak wróciłem następny był rozwiązany. I jak ja mam jakikolwiek rozwiązać niby??

Życie :P

Już wczoraj wieczorem wysłałem swoją propozycję, czekamy na rysunek :)

EDIT: lol - 3 wiadomości w jednej minucie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...