Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

To mi sikieratkę z Kabaretu Moralnego Niepokoju przypomnia.

Hehehe, znam skecz :D- Marek Lenc

Zakupię. Prawie jak 'za*upie', znaczy tam 'd' powinno być. No wicie, taka wiocha z dechami i oknami czy coś. Zabitymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mogę wam z czystym sumieniem powiedzieć, że wysiliłem się na coś abstrakcyjnego, żeby zajęło wam sporo czasu. Co prawda propozycja numer dwa, która się nie dostała, była jeszcze bardziej szalona... Ale cóż... Ja miałem dać propozycje, wybierał pan Marek :P Mam nadzieję, że moja zagadka nie da wam w nocy spać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki zapis hasła można uznać:

jemyoła :P ,

jemyołka , bo yo, jem i kanapKA

jemjoł

Brawo! Chodziło nam o hasło "jemioła".

Prawdę mówiąc liczyłem na dłuższy czas zabawy, ale to co trudne dla mnie, nie musi być takie dla Was (i odwrotnie;)).

Owiec, czekam na hasło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, weźmy dwójkę xD

Propozycja numer dwa, to był killer, że cho cho! Liczyłem, że na dłużej was to zajmie, no ale nic, zabawa musi trwać :P

P.S - kto to Sabina? xD

Ty mi powiedz :P- Marek Lenc

A mówiłem, weźmy dwójkę xD

Propozycja numer dwa, to był killer, że cho cho! Liczyłem, że na dłużej was to zajmie, no ale nic, zabawa musi trwać :P

P.S - kto to Sabina? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się podekscytowałem !! Pierwszy raz odgadłem kalambura !! I to po 19 minutach !!

No dobra, mistrzem w tworzeniu kalamburów nie jestem, więc zajmnie mi to trochę czasu. Postaram się, ażeby wam jak najbardziej życie utrudnił. W międzyczasie można wstawić coś, żeby dla innych forumowiczów było zajęcie :P

To już tradycja, że w międzyczasie wrzucam swoje zagadki w oczekiwaniu na pomysły zwycięzców. Prosty rachunek: średnio w tygodniu macie 2 zagadki ;)- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem tamten Gofrowy rebus i pierwsze co mi przyszło do głowy - "Toż to Polip jak żywy" xD

W życiu! Przede wszystkim: gość pożera hot-doga, a nie kebaba; nie noszę czapeczek; zazwyczaj nie używam yo; nie ubieram się jak ziom; a oprócz tego nie występuję w rebusach Marka Lenca! Reszta się zgadza. :)

Co do The very best of Kalambury - świetny pomysł! Miło będzie nadrobić zaległości (bo w tym dziale jestem od niedawna, a na blog wcale nie zaglądałem, więc ominąłem sporo kalamburów). Planowane jest wydanie tego jako książeczki? Np. w formie jakiegoś okolicznościowego Tipsomaniaka pasowałoby jak ulał! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...