Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Słuchamy radia

Polecane posty

Raport o stanie Świata się skończył i zaczął "Trójkowy wehikuł czasu". I walnęli na początek genialny tekst propagandowy z 1968 roku potępiający protestujących studentów, intelektualistów i Polaków żydowskiego pochodzenia. I od razu przypomniały mi się moje przekomarzanki z Abyssem. Kontekst jest diametralnie inny, ale po prawie 50 latach kwestia ciągle pasuje do obecnej smutnej sytuacji z naszą emigracją. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździjcie rowerem albo komunikacją miejską pasibrzuchy jedne! Weźcie pod uwagę liczbę mieszkańców dowolnego miasta na świecie i liczbę przyjezdnych każdego dnia je odwiedzających. I większość chce to robić własnymi samochodami - jak wy. No nie da się zbudować aż tylu miejsc parkingowych by starczyło dla wszystkich. Bo by miejsca na budynki zabrakło. :) No jasne - w polskich miastach szczególnie brakuje takich miejsc. Ale postawa wymagania wszystkiego od innych mnie też strzela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że z mojego miasta już tylko przepełnione busy odjeżdżają. I nie mają się w zwyczaju zatrzymywać tam, gdzie twój ew. cel. Tylko na przystanku. A rower? Jasne, chciało by mi się do najbliższego miasta dymać na rowerze. Mam tam 30 km pod górę. Wtedy weź zrób zakupy i z reklamówkami zwisającymi z kierownicy wracaj do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO

Część forum może się oburzyć. Właśnie w "Za a nawet przeciw" leci audycja o legalizacji marihuany. Głównie na cele zdrowotne, ale leczniczo też. Marek Balicki jest za. Szkoda, że nic z tym nie zrobił jak był ministrem zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, kolejny niekonstytucyjny projekt ustawy. W Trójce w "Za a nawet przeciw" jest pomysł ministerstwa finansów by powstał centralny rejestr kont bankowych. Wszystkich w Polsce. By urzędnicy mieli do tych danych dla "naszego dobra". Scyzoryk w kieszeni się otwiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...