Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marek Lenc

Plan lekcji z Klarą

Recommended Posts

Przynajmniej jedna fajna rzecz związana z powrotem do szkoły ;) To już za dwa dni, a ja ciągle nieprzygotowany :wacko:

A mnie zamiast planu wyskakuje coś zupełnie innego - jakiś kod w jaki plan jest zapisany (chyba) :huh:

EDIT: Wystarczyło urzyć Adobe...

Bardzo bardzo, a wręcz bardzo (:P) fajny plan lekcji. Szczególnie ten drugi, ale w sumie wszystkie są bardzo pozytywne. Jakby ci się jakoś straaaasznie nudziło, to nie obrażę się jak zrobisz jeszcze kilka. W każdym razie - good job.

Wreszcie coś przyjemnego na początek roku szkolnego, który jest niewątpliwie ciężkim przeżyciem :D

Małe zastrzeżenie do numeru 2 - szersza rubryka powinna po prawej stronie :P

Choć jeśli komuś będzie to przeszkadzać, może wziąć numer 3 ;)

Ja na razie wybrałem 2. i 4. Może jeden dam siostrze? Miałem jedynie obawy do tego, że moja drukarka domaga się już nowego tonera, który złowieszczo straszy mnie brakiem proszku. Ale jak widać, nawet z 0% można jeszcze drukować :P

Jak zwykle świetne. Zresztą jak może być inaczej, skoro plan chyba sprzed 2 lat ciągle trzymam powieszony w tym samym miejscu. Teraz nowy Plan z klarą zawiśnie na ścianie w akademiku i będzie wzbudzał szacunek i podziw :]

W sumie chyba najbardziej podoba mi się nr 4. Dlaczego? Bo chyba posiada najwięcej miejsca na zapisanie zajęć :/

Bardzo się cieszę, że plany lekcji się podobają i jest w czym wybierać ;) Jakby było mało- dorzucam 2 nowe oraz kilka rysunków, które nie weszły do końcowych projektów. Może ktoś samodzielnie wykona z nich własne plany lekcji i się nimi podzieli? Jestem ciekaw Waszych pomysłów!

Plan_lekcji__5.pdf

Plan_lekcji__6.pdf

post-6062-1220387548_thumb.png

post-6062-1220387557_thumb.png

post-6062-1220387578_thumb.png

post-6062-1220387585_thumb.png

post-6062-1220387592_thumb.png

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...