Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Plan lekcji z Klarą

Polecane posty

Hehe, kolejne 2 stronki beda napisane przez forumowiczow ktorzy napisza jak bardzo chca nowy plan z Klara, do ktorych ja tez sie zaliczam :P

Jak to się mówi: badania rynkowe :P...

Swoja droga ciekaw jestem jak bedzie wygladac nowa edycja

No właśnie: po tych "badaniach" miałem zamiar kogoś poprosić o pomoc. Ja robię rysunki, ktoś montuje resztę. Zdolni, aktywni i chętni- zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja temat zauważyłem całkiem niedawno, bo pod koniec maja po poście GameMana, więc z planów nie zdążyłem skorzystać. Na ten rok mam już jeden z nich wydrukowany, więc teraz niekoniecznie akurat mi się przyda.

Nie zmienia to jednak faktu, że plany bardzo mi się podobają, i jeśli tylko ma Pan jakiś ciekawy pomysł i trochę czasu na jego zrealizowanie to szkoda, aby się zmarnował. Najwyżej poczeka do następnego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie grafik do planu to żaden problem (no, może... w tej chwili jeszcze nie mam pomysłu ;)). Pytanie tylko, czy ktoś by to zmontował w zgrabny pdf, który da się odczytać na każdym komputerze (jestem zrażony "aferą czcionkową" z moich poprzednich projektów :/).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. Jak tylko jutro wrócę ze szkoły to drukuję i wpisuję. Swoją droga, na poprzedni rok szkolny przepisałem plan tylko do środy, bo byłem zbyt leniwy. Resztę miałem na wygniecionej kartce... Teraz muszę się uporać z tym raz dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...