Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Plan lekcji z Klarą

Polecane posty

Ja mam taką propozycję: Najpierw głosowanie na najlepszy plan z Klarą - na te z płyty najnowszego CDA. Po głosowaniu - konkurs na plan z Klarą - Kto zrobi najlepszy - ma satysfakcję bycia przyjacielem Klary i bycia dumnym ze swego dzieła. :) Oczywiście też byłoby głosowanie i moglibyśmy zrobić nawet podium dla trójki najlepszych. ;) Mógłbym dla zabawy poprowadzić konkurs a co tam. ;P Wszyscy chętni do tegoż konkursu - zgłaszać się. Może będzie fajna zabawa z tego, a tylko o to by Mi chodziło - by się dobrze bawić i zobaczyć jaką wenę twórczą mają Nasi forumowicze. ;)

A! Bym zapomniał. Oczywiście jeśli Marku planujesz by ktoś mógł zrobić lepszy plan z tych rysunków, które są, to oczywiście wydaj zgodę by można było z to zrobić. Nie chcemy przecież łamać Twoich praw autorskich. :) Co do Mojej propozycji z konkursem... też bym z miłą chęcią widział Twoją zgodę Marku na taką zabawę. ;] O ile znajdą się chętni. :]

A na razie... podoba mi się ten plan - 6,7 i 8. Resztę dopiero co nabędę z kupnem nowego CDA. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to ja jestem chetny ale proponuje moze zglaszac sie do ciebie na PW jesli sie zgodzis ;) Nie bedziemy zasmiecac watku, a jak sie wszyscy zglasza to podasz tu liste. Jesli ci nie pasuje to moze niech tu sie wpisuja a najlepiej niech Marek sie wypowie na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za glosowaniem ;) Najlepiej w sondzie ponumeruj wszystkie plany i bedzie git.
Dobry pomysł. Jutro ankieta na blogu Klary z miniaturami wszystkich tegorocznych planów lekcji (te z DVD i te z forum).

Tylko na czwartym zmieściłby się mój rozkład :)
Ubiegłoroczne plany miały liniaturę i wtedy to dopiero był problem- zgłaszały się do mnie osoby, które miały 9 lekcji, a na arkuszu było 6 pól. Teraz wystarczy tylko ścieśniać :P

Mogę spróbować, ale... nie dałoby tych rysunków wrzucić wszystkim na jednym, ew. kilku .png? Bo akurat .pdf to format mało mi przyjazny.
Wrzuciłbym rysunkowe gify w załączniku ;)

A mamy twoje/Pana zezwolenie? :tongue: (bo się o prawie autorskim naczytałem na forum prawnym :laugh: )
W tym wypadku- tak :]

Po głosowaniu - konkurs na plan z Klarą - Kto zrobi najlepszy - ma satysfakcję bycia przyjacielem Klary i bycia dumnym ze swego dzieła. :)

Fajne nagrody ;)

Oczywiście też byłoby głosowanie i moglibyśmy zrobić nawet podium dla trójki najlepszych. ;) Mógłbym dla zabawy poprowadzić konkurs a co tam. ;P Wszyscy chętni do tegoż konkursu - zgłaszać się. Może będzie fajna zabawa z tego, a tylko o to by Mi chodziło - by się dobrze bawić i zobaczyć jaką wenę twórczą mają Nasi forumowicze. ;)

Pomysł ciekawy, ale poczekajmy na ankietę. Potem może się coś wymyśli...

Jest ankieta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głosowaniu - konkurs na plan z Klarą - Kto zrobi najlepszy - ma satysfakcję bycia przyjacielem Klary i bycia dumnym ze swego dzieła. :)

Fajne nagrody ;)

Ewentualnie jeśli chcesz Marku mam dwie inne propozycje na nagrody do ów konkursu:

1. KFK

(Klara Fan Kit)

2. Hmm... wygrana w postaci

poprowadzenia przez jednego z forumowiczów jednej Kalamburowej rundy - oczywiście, jak się rozpocznie VI sezon.

;)

Pozostawiam to dla Ciebie, Marku. Popatrz, przeczytaj, przemyśl. A Ja na razie lecę do ankiety. Innych też zapraszam. :)

I dziękuję Marku za zainteresowanie Moim pomysłem. ;) Na razie - ankieta. Po wynikach się coś pomyśli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się jakaś zmiana przy tegorocznych planach. Macie jakieś propozycje?

Hmm... Niech pomyślę... Świat zwariował z tym 3D, więc może i tegoroczne plany mogłyby być też takie. :) Chodzi mi o takie "3D" co to jak się przekręci pod innym kątem obrazek/rysunek, to on się "porusza" i to jest pod taką chropowatą pół-przezroczystą warstwą - nie wiem jak to nazwać - plastikowej zakładki(?) czy jakoś tak... Domyślał się Marku o co mi chodzi? Ewentualnie Klara (i nie tylko ona) jak tutaj...

Druga propozycja... Wszystko na czarnym tle/na czarnym papierze, tak jak zrobiłeś kilka tych kalendarz - min. dla WOŚPu czy podczas urodzin Klary. Można też zaryzykować "eksperyment" taki, że nie tylko muszą być plany zrobione na białym/czarnym papierze... można na np. czerwonym, niebieskim, purpurowym i żeby to wyglądało na tych tłach ciekawiej, to np. czarny papier i... uwaga - różowo narysowana Klara żeby to była taka wersja dla dziewczyn. Tak wiem, co powiedziałem ale być może jakaś forumowiczka jest fanem Twojej Klary i ogólnie Twej twórczości, Marku... Nic nie wiadomo. (:icon_mrgreen:) Dlatego też proponuję zrobić konkurs - bo chyba o propozycjach do tego mowa - na tegoroczne plany lekcji w dwóch kategoriach - mężczyźni vs. kobiety... To chyba tyle, bo więcej pomysłów nie mam, póki się większa dyskusja o tym nie zacznie. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...