Skocz do zawartości

Suchary o Kath


Lord Nargogh

Polecane posty

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wylewam, bo wstaję po 5...

I nie mam zimowych butów, przez co chodzenie po dworze (a zwłaszcza po Sosnowcu - tamtejsze tłumoki nie mają w zwyczaju sypać oblodzonych chodników piaskiem czy choćby popiołem...) jest niemal niemożliwe i to prawdziwy cud, że dzisiaj nie wyrżnęłam nigdzie.

Ehh.

Nooo to wszystko się wydało i wszystko jasne. :) Teraz czekam na kupę żartów z Kath, która się przyznała. :)

I ja wiem, że buty zimowe są drogie, ale się przydają. Droga Kath - weź ty zainwestuj, zamiast kupować szpileczki itp.

36e6466368_sosnowiec.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewam, bo wstaję po 5...

I nie mam zimowych butów, przez co chodzenie po dworze (a zwłaszcza po Sosnowcu - tamtejsze tłumoki nie mają w zwyczaju sypać oblodzonych chodników piaskiem czy choćby popiołem...) jest niemal niemożliwe i to prawdziwy cud, że dzisiaj nie wyrżnęłam nigdzie.

Ehh.

Nooo to wszystko się wydało i wszystko jasne. smile_prosty.gif Teraz czekam na kupę żartów z Kath, która się przyznała. smile_prosty.gif

I ja wiem, że buty zimowe są drogie, ale się przydają. Droga Kath - weź ty zainwestuj, zamiast kupować szpileczki itp.

cz0

Dla twej wiadomości - mam jedną parę butów na wysokim obcasie, w których byłam na studniówce X lat temu i które zdjęłam po godzinie, bo było mi niewygodnie. Teraz uznajesz mnie za osobę, która w zimie chodziłaby w szpilkach?

Poza tym, jestem z Katowic, co nieraz tu podkreślałam głosząc wyższość mego ukochanego miasta nad innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyl - nie słuchaj Kath, ona kłamie a do tego jest kobieta i się nie zna

Szkoda że jej na zjeździe nie widziałeś.

Codziennie miniówka i kilku centymetrowe szpilki.

Ale to lato bylo to nic dziwnego.

Powinna chociaż jedne takie na zimę sobie kupić a nie tylko takie wyjściowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jestem z Katowic, co nieraz tu podkreślałam głosząc wyższość mego ukochanego miasta nad innymi.

Katowice to dziura, jak 99% miast Śląska.

Chociaż nie powiem, Rynek zaczyna wyglądać trochę schludniej, ale to ile już z tym się pierrrrrr....niczą przerasta ludzkie pojęcie.

W sensie z przebudową - dla nieświadomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...