Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 09/2008

Polecane posty

Mi sie wydaje, ze nie chodzi o znak (jakkolwiek by sie nie nazywał) tylko o sama liczbe 40. Bo chyba przeginacie doszukujac sie znaczenia w wyrazeniu "B-43". IMO to kompletnie bez znaczenia. Tak samo kalendarz, a raczej liczba 31. Ghost czesto tak robil, a ludzie sie zastanawiali "po co te sombrera?" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze nie chodzi o znak (jakkolwiek by sie nie nazywał) tylko o sama liczbe 40. Bo chyba przeginacie doszukujac sie znaczenia w wyrazeniu "B-43". IMO to kompletnie bez znaczenia. Tak samo kalendarz, a raczej liczba 31. Ghost czesto tak robil, a ludzie sie zastanawiali "po co te sombrera?" ;]

Słusznie prawi. Słuchajcie tego faceta bo już w poprzednim przecieku wykazał uwagę godną podziwu. Dobrze kuma. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jedna chodzi o CDA. Otwórzcie sobie numer kwietniowy na Action Redaction (wskazówka 1: Forum Actionum), na stronie 140 (wskazówa 3: ograniczenie do 40). Jest to numer jubileuszowy (wskazówka 4: Tort urodzinowy). 31 strona (wskazówka 2: 31) to odpowiedź redakcji,a jest to oczywiście odpowiedź Ghost'a (wskazówka 5). Pisze on tam o S.T.A.L.K.E.R.Z.E. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o numer kwietniowy? ;P

Powiem wam, ze nawet znajac tytul gry nie za bardzo wiem jakimi drogami biegna skojarzenia Ghosta, bo z trudem udaje mi sie ow tytul do CZESCI skojarzen dopasowac. :)

Ale w razie czego - jutro do 10.00 powinna byc zapowiedz, jak nie dacie rady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze nawet znajac tytul gry nie za bardzo wiem jakimi drogami biegna skojarzenia Ghosta, bo z trudem udaje mi sie ow tytul do CZESCI skojarzen dopasowac. :)

Ale w razie czego - jutro do 10.00 powinna byc zapowiedz, jak nie dacie rady...

NO WLASNIe smuggler plis powiedz Ghostowi zeby dal podpowiedz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...