Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

Z tą technologią to jakieś bzdury są, każdy test obu konsol wskazywał na to, że PS3 ma lepszy procek, a xbox układ graficzny. Między innymi dlatego multiplatforym lepiej wyglądają na konsoli MS, aby na sprzęcie Sony osiągnąć take same efekty trzeba część mocy obliczeniowej procesora "przerzucić" od obliczeń związanych z grafiką, co nie każdy deweloper potrafi/chce mu się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mi to znajomy objaśnił , ale dzięki za odpowiedź Sergi :)

tylko jedna sprawa - akurat w moim przypadku jest na tyle dobrze , że gdy podpinam jakieś urządzenie do modemu to urządzenie odrazu działa

u innych dostawców może być inaczej , może być tak , że będzie trzeba dodatkowo np. zainstalować jakiś soft ( nie wiem jak teraz jest , ale kiedys do neostrady trzeba bylo miec specjalna aplikacje i przez nia wlaczalo sie internet - na ps3 czegos takiego na pewno zainstalowac sie nie da )

co do tego routera , to mi właśnie takie(150-200zł) polecano , ale dobrze wiedziec ze jest dobra alternatywa

anyway teraz pomęczę się ~miesiąc z tym modemem a przy następnej wypłacie kupię router

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. po to, żeby zobaczyć obraz w trybie 720p? To jest standardowa rozdzielczość gier na PS3 i X360. Wprawdzie aki God of War III włącza się w trybie 1080p, ale rozdzielczość jest sztucznie podbijana z 720p (upscaling). Nie wiem, jak to wygląda w przypadku God of War Collection, który też uruchamia się w 1080p. "Jedynka" i "dwójka" nie mają tak szczegółowej grafiki i takich tekstur jak "trójka", więc może konsola radzi sobie z nimi w "prawdziwym" Full HD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że do konsoli najlepszą technologią jest HD ready (720p) i taki TV jest najlepszy.

Qn`ik przecież napisał w najnowszym numerze CDA: "Nie ulega wątpliwości, że mimo najszczerszych chęci żadna współczesna konsola nie wyświetli obrazu o rozdzielczości większej niż HD Ready". (FIFA11 - w produkcji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to wygląda w przypadku God of War Collection, który też uruchamia się w 1080p.

Na pudle jest informacja że obsługuje 720p tylko. Sprawdzę co pokazuje TV to napiszę. GoW III ma 1080i tylko. Pełne 1080p na pudełkach to maja gry z serii LEGO, Batman:AA, AC II i GTA IV... choć w tym ostatnim to podejrzane jest :)

Skoro nie jest to prawdziwe FHD to to niej jest przypadkiem 1080i a nie 1080p?

Nie. PS3 potrafi zwiększać rozdzielczość wyświetlanego obrazu poprzez interpolacje linii, czyli tworzenie brakujących lini poprzez uśrednianie. 1080i to obraz w rozdzielczości fullHD gdzie alby zmniejszyć ilość potrzebnych do wyświetlenie danych linie wyświetlane są naprzemiennie.

Czyli wychodzi na to że do konsoli najlepszą technologią jest HD ready (720p) i taki TV jest najlepszy.

>>>Jek Cię nie stac to nie ma co się żyłować na Full HD... a jak Cie stac to lepsze jest wrogiem dobrego :) Co do najlepszości to rozdzielczość jest ostatnim kryterium wyboru. Najważniejsza jest jakość matrycy i elektroniki która tą matrycą steruje.

Qn`ik przecież napisał w najnowszym numerze CDA: "Nie ulega wątpliwości, że mimo najszczerszych chęci żadna współczesna konsola nie wyświetli obrazu o rozdzielczości większej niż HD Ready". (FIFA11 - w produkcji)

>>>Ależ potrafi... problem w tym, że to dużo obliczeń jest i przez to trzeba grafikę upraszczać, albo dopieszczać kod do ostatniej linijki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po konferencji Sony

gdyby lepiej pokaz przemyślano mógłyby pozamiatać , a tak było tylko średnio. Pierwsza połowa to poza killzonem(cudo!) głównie gadanie , filmiki , Kevin Butler(!!!),gadanie , move , filmiki , etc. Dopiero potem fajnie się rozkręciło z ea i grami od 1st party sony.

zdecydowanie przegadana i "przetrailerowana"

move hmm jak narazie to sorcery , fight lights out i heroes on the move zapowiadają się fajnie ( z dedykowanych na move'a produkcji , których pokazany był gameplay).

fajne ex content'y typu moh frontlines , nowe misje do ac czy mafii, ex beta ac i cos tam jeszcze do dead space'a(edit : ehh tyle tego , że cięzko zapamiętać - do dead space'a będzie dołączana gra Dead Space : Extraction z obsługą move'a) i bodajze ghost recona - zdecydowany +

ahh do tego portal 2 oczywiscie :)

no i ex'y

infamous , killzone , lbp , gran turismo , twisted metal, motorstorm, socom , ff xiv - 8 świetnych tytułów , każdy z nich to praktycznie pewniak na ocenę 80/90%+

do tego świetne nadchodzące gry na psp

podsumowując.... pokaz średni , ale sama jego treść bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, fajnie żę Move nie będzie kosmicznie drogi i że wchodzi szerzej, ale - nie przesadzajmy - dawanie gry na pada i na Move, to nie dawanie dwóch gier.

W kwsetii exów jest dobrze, ale bez rewelacji, wszystko to już wiedzieliśmy.

Ah, no i niespodzianka od Puszystego Gabe'a. . . Suuuuper, nie posiadam sie ze szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello fellas

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,803..._Move.html?bo=1

Naszym wysłannikom na E3 udało się poznać sugerowane przez Sony ceny zestawów z kontrolerami Move.

Ceny kształtują się następująco:

Podstawowy kontroler Move - 149 zł

Subkontroler wymagany do części gier - 99 zł

Kontroler, kamera i płyta z demami - 219 zł

Amerykańskie ceny zestawów to odpowiednio 50, 30 i 100 dolarów, z tą różnicą, że w Stanach zamiast wersji demonstracyjnej oferuje się pakiet gier sportowych Sports Champions - stąd też i nieco niższa cena polskiej wersji oferty.

IMHO świetne ceny ( znaczy się w stosunku do "dolarowych" - nie pozawyżane itp. ), w dodatku nie wpychają nam na siłę sports champions ;).

Osobiście pewnie kupię odrazu subkontroler , bo przyda się do normalnych produkcji ( socom , killzone ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim pudle od PS3 miałem:

-konsolę (oczywista oczywistość :))

-jeden pad

-kabel AV oraz kabel od zasilania

-gwarancję,instrukcję obsługi

-płytę Blu-Ray pt. "Welcome toPLAYSTATION 3 and PLAYSTATION NETWORK"

Podkreślam, że mam Fata 160 GB, nie wiem co dodają do Slimek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...