• Ogłoszenia

• wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających   22.03.2016

Od pewnego czasu istnieje na forum temat poświęcony osobom, które dokonały transakcji w naszym forumowym targowisku -> http://forum.cdaction.pl/Opinie-o-kupujacy...ych-t24457.html. Jeśli jesteś osobą kupującą i chcesz sprawdzić opinię osoby sprzedającej albo coś sprzedajesz i interesuje Cię opinia potencjalnego kupca, odwiedź tytułowy temat i sprawdź - być może taka osoba już brała udział w transakcjach i ma wystawione komentarze. Jeśli zakończyłeś transakcję, Ciebie również zapraszamy do wspomnianego tematu i prosimy o Twoją opinię na temat osoby, z którą handlowałeś.
    • mateusz(stefan)

!!! UWAGA OSZUŚCI !!!   22.03.2016

W ostatnim czasie na Forum Actionum pojawiło się wiele oszustów, którzy sprytnie naciągają bądź wyłudzają towary od klientów. Administracja forum w trosce o bezpieczeństwo użytkowników prosi o zachowanie szczególnej ostrożności przy dokonywaniu zakupów i przestrzega przede wszystkim przed: 1. aukcjami użytkowników, którzy mają 1 post lub niewiele więcej 2. aukcjami osób niesprawdzonych lub nie cieszących się dobrą opinią (wiele zanotowanych negatywów bądź brak pozytywów) 3. Osobami proponującymi, że doładujecie im konto telefoniczne, a one wyślą grę. W przypadku, gdy dokonujecie transakcji z użytkownikiem odznaczającymi się wyżej wymienionymi cechami, dobrze upewnijcie się czy produkt będący przedmiotem aukcji istnieje (wystarczy zdjęcie, a w tle odpowiednia kartka z podpisem). Poproście również o dane kontrahenta, by można było się z nim skontaktować i zminimalizować szansę na padnięcie ofiarą oszustwa. Jeżeli to możliwe, korzystajcie z przesyłki za pobraniem ewentualnie kontaktu osobistego, gdzie można obejrzeć zakup i stwierdzić czy właśnie to zamawialiśmy. Jeśli padliście ofiarą oszustwa natychmiast zgłoście to na policję. My mamy związane ręce, ale uprawniony do tego organ ścigania może Wam pomóc. Pamiętajcie również, że redakcja jaki i administracja forum nie ponoszą odpowiedzialności za transakcje znajdujące się w targowisku, dlatego dobrze zadbajcie o własny zakup.
    • wies.niak

Regulamin [Aktualizacja: 07-07-2013]   23.03.2016

I Nadrzędnym regulaminem jest Regulamin Forum Actionum, który można znaleźć w tym miejscu. II Każdy nowy temat, nim ujrzy światło dzienne, będzie wymagał zaakceptowania przez moderatora. III Z Targowiska będą usuwane następujące ogłoszenia, a ich autorzy zostaną upomniani: oferty sprzedaży kont w takich usługach jak Steam, Origin, Xbox Live itp., jeśli regulamin tych usług zabrania handlu nimi oferty handlu samymi kluczami Game for Windows Live. Jako, że regulamin tej usługi nie przewiduje możliwości legalnego pobrania gier drogą cyfrową, dozwolone jest handlowanie nimi jedynie w połączeniu z płytą z grą żebractwo i prośby o pieniądze. Niedozwolone jest nawet proszenie o niewielkie kwoty, np. o resztki z PaySafeCard tematy typowo komercyjne (Jesteś firmą? Zapraszamy na http://www.reklama.bauer.pl) oferty sprzedaży kont, złota, przedmiotów, postaci itd. w grach MMO (obchodzenie tego zakazu poprzez "sprzedawanie czasu poświęconego na grę" i podobne fortele będzie traktowane ostrzej jako próba ominięcia regulaminu) reklamy ofert spoza Targowiska (np. aukcji internetowej z Allegro, bądź GameTrade) reklamy forów, stron internetowych, serwisów itp.
      Dozwolone są jednak nabory moderatorów i redaktorów na strony niekomercyjne. oferty sprzedaży konsol "przerobionych" lub z tzw. "przeróbką" / "reflashem" / "modem" / "modchipem" / etc.   IV Za założenie tematów naruszających prawo natychmiastowo wystawiane będzie ostrzeżenie. Przede wszystkim karane będzie naruszanie praw autorskich. V Za ignorowanie uwag moderatora i zakładanie wielu niepoprawnych tematów może zostać wystawione ostrzeżenie, a w razie recydywy - urlop. Nie lubimy strzępić sobie języka. VI Jeśli ktoś chce sprzedać więcej niż jeden towar jednego typu (gry, części do komputera, książki, etc.), to lepiej, aby założył jeden temat z całością, niż kilka oferujących pojedyncze towary. Moderacja może scalać lub kasować tematy tworzone ponad normę. W takim przypadku autor tych tematów otrzyma stosowną wiadomość na PW. W przypadku recydywy zostanie potraktowany jako osoba ignorująca uwagi moderatora (a co za to grozi - patrz wyżej). VII Wszelkie próby oszustwa - wyłudzanie pieniędzy, sprzedaż używanych kluczy itp. - karane będą banem bez możliwości powrotu. W przypadku zgłoszenia przez poszkodowanego sprawy na policję, dane oszusta będą udostępnione organom ścigania. VIII Zezwalamy na podbijanie swojego tematu raz na 7 dni. Temat założony pierwszego dnia miesiąca może zostać podbity dopiero dnia ósmego, a założony dnia 16. również tydzień później, czyli 23. Czas liczy się od ostatniego postu (czyjegokolwiek autorstwa) w temacie. Osoby, które będą naruszały powyższe terminy ignorując upomnienia moderatorów otrzymają ostrzeżenia.
    • yojc

Smugglerki 2017   07.01.2018

https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/
Kubu266

Darmowe keye ;)

100 postów w tym temacie

Poprzeglądałem maile i znalazłem kilka kodów, których nie wykorzystam, więc proszę. Kto pierwszy ten lepszy! ;p

Awesomenauts Yogscast Skin - F8P44-9GG7R-BCZL5

keye z CDA (9/14):

dogry.pl: VDPC-CC5A-947C

Royal Quest: NEXL-AFW5-YMST

THE WITCHER 2(GOG): XAF50EF9D656DCEBG

PS. Mam jeszcze gift do Gun Monkeys i cztery gifty do Dead Island Epidemic, jakby ktoś chciał.

Edytowane przez Kubu266
1

Pozwolę sobie na podpięcie się pod temat i oddam kod na Wiedźmina 2 (GOG):

XAD8AB156510331BG

edit: wykorzystany.

Edytowane przez Shleizer
1

Podoba mi się ten temat to się podłącze:

ORIGIN

DEAD SPACE - FBEN-PQSU-TQ3E-BEKJ-JVF7 -JUŻ WYKORZYSTANY

MIRRORS EDGE - B6RH-BWXA-85Z4-6VKJ-3NF3

Edytowane przez nomadsoul
1

Dokładnie taki temat jest czasami potrzebny ;P

Heroes of the Storm Klucz ( Dostęp do Bety )

JMFD9Y - T269 - BD2W8N - 8HX4 - PG2E(?)V < - - 9 - 3 = (?)

0

To i ja dorzucę coś od siebie :)

Royal Quest 85NS-GB92-FRPC

DOGRY.PL E9DH-EAJS-JBFB

(jak ktoś użyje któryś z nich to może niech tu da znać, żeby inni już nie próbowali?)

0

Kolejne klucze ;)

Steam Games of Glory Starter Pack: VFJEJ-(??)AYD-KIFIP (??) -> 142 - 52 = (??)

Serwis ,,CHILI,,: PLC4872FD19692C(?) (?) -> 15-8 = (?)

0

Burnout Paradise The Ultimate Box: 92AS-4N72-CBEA-KZE6-U3WE

A teraz dziękujemy tej ignoranckiej [ciach] która nie napisała że kod na burnouta został wykorzystany

[EDIT]

kod na medal of honor też wykorzystany

Na forum nie przeklinamy. - MD

PS. Mirror's Edge też ktoś anonimowy przygarnął.

Edytowane przez MikaelDorren
0

Przygarnę kluczyki do Burnout Paradise The Ultimate Box, Medal of Honor lub Mirrors Edge.

Ewentualnie mogę zaproponować coś z mojej listy - http://forum.cdactio...howtopic=280101

btw. coby nie było OffTopa - oddam za darmo klucz Steam do DiRT Showdown smile_prosty.gif

edit: kluczyk przytulił użytkownik "lejce"

Edytowane przez freak82
0

Kod do Gry Dying Light (steam) na broń. Kod był dołączony do podkładki pod mysz.

J3PCG-DXBDI-8M28A

0

PSC do Garbage Garbage z najnowszego CDA: 0969 0472 5561 7890.

0

Garbage Garage ( jak dla mnie śmieć nie gra, dziwię się że ludzie w coś takiego grają )

PSC 10zl = 0736 2267 3289 46(??)

54 - 29= (??)

Ksiazkowe Klimaty Kod znizkowy

cda-c6998adeff6

Edytowane przez Lord Riddick
0

1. Numer seryjny do Ksiazkowe klimaty - kod znizkowy (ważny do 31.12.2015):

cda-4bebed79467

2. Numer seryjny do World of Tanks (bonusowy - ważny do 30.06.2016): CDN4F-DM8SU-PZYZY-NDCZM

3. Numer seryjny do World of Warships (zaproszeniowy - ważny do 30.06.2016): CDT8Y-3RDTV-GGZEU-RHUBG

4. 20zł paysafecard do Shards of War: 0485-2271-3001-4205

Edytowane przez mcgregor666
0

Robiąc porządki w biurku znalazłem stary kod z CDA na miesięczną subskrypcję do PlayStation Plus. PS nie mam, więc oddaję w Wasze ręce :-) Termin ważności kodu to 31/12/2015, więc akurat za parę dni.

K53L-7HNQ-9ERH

0

• Paysafe 20 PLN do Shards of War
    0253 7934 4525 XXXX
    Ostatnie cztery cyfry to szesnastkowo 570. Trzeba sobie zamienić na dziesiętnie smile_prosty.gif

0

numer seryjny do League of Legends (ważne do 18.01.2016)

EN1873TWJDSSTEVWKJZVMY(XXX) ea-RLY - X=ostatnie 3 literyjezyk2.GIF

numer seryjny do World of Warships (zaproszeniowy - ważny do 30.06.2016)

CDTGU-ZNKEG-6ENTT-6XM(XX) X=DM X=ostatnie 2 litery

garbage 10PLN PSC : 0677 6805 5542 64(XX) XX= 28+2=?

numer seryjny do OtherTees.com (ważne do 09.02.2016)

04hPj7R(XXX) xxx=r0v - zmień r na n

Edytowane przez donchichot
0

Witam,

Kod na 20 zł do Shards od War:

0836 8613 4513 3985

Pozdrawiam

0

Shards of War kod na 20zl wazny do 29.2.2016

011208868138638(X)

5+4=(X)

OtherTees.com kod wazny do 9.2.2016

0yP4NeOuA(X)

4+5=(X)

0

I znów coś ode mnie: kod steam do THPS HD Revert Pack (tylko Revert Pack - wymaga posiadania podstawki).

6YT0Z-GF9DC-9YZ0Y

Kupiłem dla siebie, ale okazało się, że już mam go kupionego, nawet się nie zorientowałem :-] Niech zatem komuś innemu posłuży.

0

Smite bogini Sol i skórka Supernova

Zainteresowany/a ? Pisz na priv :)

Edytowane przez mcgregor666
0

A ja mam do oddania kod na boginię Sol i skórkę Supernova, z CDA 04/2016 oraz DLC do Dying Light z dzisiejszego numeru. Kto pierwszy odezwie się na priva, zgarnia darmowy klucz. :)

Edytowane przez ColonelNosio
0

kod na skórkę do smite, oraz wdzianko od cda do dying light - priv

kod do dying light wykorzystany

kod do smite wykorzystany

Edytowane przez banaroo
0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.