Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

CD-Action 11/2014 - zawartość

Polecane posty

Na forum World Of Tanks pojawił się temat o nieczytelnym kodzie z aktualnego numeru, jako, że już wcześniej pojawiały się problemy mam pytanie do osób już posiadających nowy numer, czy jest jakiś problem z kodami do WoTa? Sam jeszcze nie nabyłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kod bedzie nieczytelny to po prostu prosze zrobic zdjecie plytki (tak aby ten kod byl widoczny i mozliwy do odczytania przez nas). Sprawdziwmy w bazie danych, znajdziemy kod pasujacy do tych sekwencji, ktore sa czytelne i odeslemy. I juz.

Ale to jakis problem lokalny, a nie globalny - na wszystkich posiadanych przez nas plytkach kody sa wyrazne i bezprobolemowe do odczytania, widac roznice pomiedzy np. B i 8 itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej sprawy w recenzji The Sims 4. Dlaczego tak strasznie przeszkadza autorze tekstu, że gra jest nie pełna i przygotowana na dodatki i ludzie w garniturach wycieli 80% rzeczy które mógł robić w poprzednich latach. I ta gra dostaję ocenę 4. Więc ja się pytam dlaczego w 2009r. gra The Sims 3 dostaje ocenę 8+ w numerze 06/09 pomimo także braków których nie ma na początku gry? W recenzji nie ma wzmianku o brakach. Więc prawdopodobnie The Sims 2 i The Sims też powinny dostać niskie oceny, że nie ma tego i tego. Wszyscy nagle się czepiają, że wszystko będzie podzielone w dodatkach. Ale w poprzednich częściach nie było żadnego marudzeniach, że czegoś nie ma i podstawki były świetnie oceniane i sprzedawane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej sprawy w recenzji The Sims 4. Dlaczego tak strasznie przeszkadza autorze tekstu, że gra jest nie pełna i przygotowana na dodatki i ludzie w garniturach wycieli 80% rzeczy które mógł robić w poprzednich latach. I ta gra dostaję ocenę 4. Więc ja się pytam dlaczego w 2009r. gra The Sims 3 dostaje ocenę 8+ w numerze 06/09 pomimo także braków których nie ma na początku gry? W recenzji nie ma wzmianku o brakach. Więc prawdopodobnie The Sims 2 i The Sims też powinny dostać niskie oceny, że nie ma tego i tego. Wszyscy nagle się czepiają, że wszystko będzie podzielone w dodatkach. Ale w poprzednich częściach nie było żadnego marudzeniach, że czegoś nie ma i podstawki były świetnie oceniane i sprzedawane.

Musisz pytać osobę, która recenzowała Sims 3 w 2009 roku. Nie wiem, jakie Hut miał powody, żeby poprzednią część tak ocenić i jak to uargumentował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie poświeciłam tyle czasu przeglądając "W produkcji" i "Już graliśmy", gdzie tym razem znalazłam zapowiedzi wiele interesujących RPG, i do mojej kolekcji gier na które czekam dodaje Pillars of Eternity i Raven's Cry. Nagrodę za recenzje numeru daje Berlinowi za The Sims 4(Ale tabelka wyjaśniająca o co chodziło w recenzji jest zbędna. Chyb nie uważacie nas za tak głupich by z tego tekstu nie wyłapać "Co autor miał na myśli"? ;) ). Natomiast pierwszy tekst z serii "Dałbym dychę!", jest o grze której ja dałabym najwyżej 6/10, ale każdy ma swoje gusta. Z pełnaków dla mnie ciekawy jest tylko Knock-knock, ale ze względu na małą ilość czasu, i dużą ilość gier do przejścia, to chyba zainstaluje ją sobie w pracy i pogram na nockach;).

Bardzo ciekawy numer.

Zapraszam i polecam,

Piotr Fronczewski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer naprawdę spoko. Kupiłem w dniu premiery. Z ocena i wadami Sims W pełni śpię zgadzam. Wgl.nie wiem czy wiecie ale jest błąd w spisie treści, gdyż pisze tam, że na stronie 120 jest Mały Brat patrzy - artykuł z numeru 9/2014. Ciekawy jestem jak żeście to zrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...