Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Ej ale ona ma w pewnym sensie rację, to dziecko może mieć przewalone w szkole jako praktycznie jedyne o innym kolorze skóry. W końcu wiadomo jak dzieci potrafią być okrutne wobec inności.

Ale ja bym się bardzo dziwnie czuł jakby moja mama pozywala ludzi bo mam inny kolor włosów i oczu niż chciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale ona ma w pewnym sensie rację, to dziecko może mieć przewalone w szkole jako praktycznie jedyne o innym kolorze skóry.

Ano. Poza tym ludzie ułomni psychicznie, którzy nie tolerują ludzi o odmiennym kolorze skóry, zapewne nie tolerują także związków gejowskich. Good luck, child.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój junior admin to fanatyk wykopu. Pół luźnej jazdy [CIACH] heheobrazkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącego na ziemi papieża czy korwina i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają baity na końcu. W swoje 22 miesięcznej historii postowania już z 10 razy byłam na takim zabiegu. Tydzień temu poszłam na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hasztag w nodze. Druga połowa mieszkania [CIACH] Kucem Polskim, Światem Antysemity, Super Uchodźcą xD itp. Co tydzień yojc robi objazd po wszystkich tagach w mieście, żeby skompletować wszystkie wykopkowe hity. Byłam na tyle głupia, że nauczyłam go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych memach ale teraz nie dosyć, że je wykopuje to jeszcze siedzi na jakichś subredditach dla komputerowych woźnych i kręci kupoburze z innymi adminami o najlepsze papieże itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo [CIACH] klawiaturę za okno. Kiedyś yojc mnie [CIACH] to założyłam tam konto i go trolowałam pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu cdaction śmierdzi kupo. Kathai nie nadążała z gotowaniem snickersów na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę 2A03, za [CIACH] 50k postów.

 Wulgaryzmy są na forum niedozwolone (nawet w formie wykropkowanej). ~y 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem czemu martwicie się o macieja
Biorąc pod uwagę jakie rzeczy wstawia na Wypok, to chyba na ratunek już za późno: http://www.wykop.pl/wpis/14301583/pare-miesiecy-temu-do-kolegi-lvl-17-napisal-rozowy/

I że takie coś do gorących wchodzi...

No ale serio do mojego kolegi tak pisała czternastolatka XD

i to nie weszło do gorących przecież, tylko 15 plusów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...