Skocz do zawartości

Konkurs cyckowy - ogłoszenia, pytania, zapowiedzi i zasady.


bielik42

Przyszłość Konkursu Cyckowego  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak długo powinniśmy kontynuować tradycję Konkursów Cyckowych

    • Po wsze czasy (aż zabraknie gier albo cycków)
      17
    • Do rocznego jubileuszu - nawet najlepsze pomysły mogą się z czasem przejeść
      8
    • Nic mnie to nie obchodzi, bo i tak nie uczestniczę
      0
  2. 2. Jeżeli Konkursy Cyckowego powinny być kontynuowane - czego od nich oczekujesz?

    • Tej samej, niezmiennej formuły
      7
    • Zmian co jakiś czas
      18
    • Więcej nagród
      3
    • Lepsze nagrody
      3
    • Innego prowadzącego
      3


Polecane posty

  • Odpowiedzi 551
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Limit? Jaki Limit? Nie rozumiem słowa limit.

Limit=mniej cycków

mniej cycków = porażka idei

porażka idei = konkursy zbyteczne

Nie ma limitów.

A co do tematyczności - nie chcę się smucić, ale będę je robił na tematy, które rozumiem biggrin_prosty.gif

(a tego nekomimi nawet nie rozumię ;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny chory fetysz animcowych maniaków-zboczuchów, który zakrawa na zoofilię.

Zdaje ci się. Widzisz, to tak naprawdę nie jest fetysz związany z kotami, bo każdy, kto w życiu widział kota, wie, że są najpodlejszymi kreaturami jakie chodzą po ziemi. To, czego oni chcą, to platoniczny ideał kota, taki, który widzą na youtubie i NND. Z tym że zazwyczaj te koty tam są tylko kociakami. Chcą kobiet, które zachowują się jak paromiesięczne koty. Chcą dzieci, które nie będą mogły wyrazić swojej zgody ani zaprotestować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za limitem. Wrzućcie dwa obrazki do tematu Konkursowego, a resztę do Cyckowego. Wtedy nie spada ilość, a:

- przeglądarka wyrabia

- można obejrzeć wszystkie nadesłane pliki

- trzeba naprawdę się postarać, więc te cycki powinny być bardzo dobre

Ogólnie uważam, że w temacie Cyckowym powinniśmy iść w ilość, a w Konkursowym w jakość. Inaczej tworzą się dwa identyczne tematy (po prostu w jednym dają nagrody). Oto opinia z punktu widzenia raczej biernego obserwatora.

Poza tym jestem za konkursami tematycznymi (ale nie muszą być zawsze).

Oslo

Jest tu jakiś Klekostan? xD

Chyba każdy choć raz (na tydzień) popełnił ten błąd :D. Zastanów się nad jakąś modyfikacją nicku - np. Klekot-san.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy choć raz (na tydzień) popełnił ten błąd biggrin_prosty.gif. Zastanów się nad jakąś modyfikacją nicku - np. Klekot-san.

Jakoś sobie nie przypominam bym kiedyś tak się walnął z jego nickiem. Ale to pewnie przez wypaczenie japońszczyzną to san w zasadzie weszło mi w krew. :P

Oslo

Ale ja tylko proponuję. Xardas też i jego się nie czepiasz.

Diluj z tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie

- dwutygodniowe odstępy pomiędzy konkursami są okej

- nie powinno być żadnego limitu ma wrzutki. Przecież to Bielik wybiera "te najlepsze" i tak jak już kilka razy wspominał, wszystko zależy od jego gustu. Skąd mam wiedzieć, że akurat te kilka, które wrzucę (i wg mnie są super świetne i w ogóle) będą tymi, które mu się spodobają? Jeśli wrzucę więcej, Bielik będzie miał wybór, a ja większe szanse. W końcu przecież to jest, jakby nie patrzeć, loteria. ;p

- uważam, że nie powinno być osobnego tematu dla męskich klat. Dopóki są w spojlerach nie powinno to przeszkadzać. Jak ktoś się boi wpaść w kompleksy, to niech ich nie otwiera ;p

- animcowych cycków tyczy się to samo. Bielik jest organizatorem i to on decyduje co podlega ocenie, a rysowane biusty się tu łapią więc jak tak bardzo to niektórym przeszkadza to niech nie klika w spojlery. No kurde, przecież po to one są, poza tym jak widać post np. Xerbera, to chyba wiadomo czego się można spodziewać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już słusznie FergiX zauważył - konkurs jest swoistą loterią, więc choćbym chciał - limitu zrobić nie mogę, zresztą nawet nie chcę.

Co do męskich klat - nie przeszkadza mi ich obecność, mam jedynie problem z ich ocenianiem, dlatego potrzebuję jakoś rozwiązać ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do męskich klat - nie przeszkadza mi ich obecność, mam jedynie problem z ich ocenianiem, dlatego potrzebuję jakoś rozwiązać ten problem.

Gdyby był limit obrazków, można by zrobić oddzielny temat do głosowania, w którym oceniałby kobiety.

- nie powinno być żadnego limitu ma wrzutki. Przecież to Bielik wybiera "te najlepsze" i tak jak już kilka razy wspominał, wszystko zależy od jego gustu. Skąd mam wiedzieć, że akurat te kilka, które wrzucę (i wg mnie są super świetne i w ogóle) będą tymi, które mu się spodobają? Jeśli wrzucę więcej, Bielik będzie miał wybór, a ja większe szanse. W końcu przecież to jest, jakby nie patrzeć, loteria. ;p

Właśnie mnie przeszkadza to, że jest to loteria. Skoro wszystko jest losowe, wygrywają najczęściej ci, którzy wrzucą najwięcej cycków (któreś statystycznie muszą spodobać się bielikowi). Idealnym rozwiązaniem byłoby wg mnie narzucenie limitu i stworzenie oddzielnego tematu do głosowania(bielik wyróżniałby dodatkowo kilka prac i przyznawał nagrody bonusowe). Wtedy zniknąłby trochę czynnik losowy, a bielik nie musiałby samemu oceniać męskich klat. Poza tym limit pozwoliłby większej liczbie osób na wzięcie udziału w konkursie. Stawiam, że większość oglądających, widząc 500 obrazków Xerbera, od razu spisuje swoje szanse na straty (w tym ja wink_prosty.gif). A chyba każdy miałby czas raz na dwa tygodnie znaleźć 2-3 obrazki. Cycki stałyby się wtedy bardziej różnorodne.

tl;dr

- nałożyć limit

- stworzyć temat do głosowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...