Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hackind

Chciałbyś w CDA artykuł o czymś? Napisz to tutaj!

Polecane posty

Najciekawsze unwersa z gier. Było coś takiego niedawno z Dark Souls. Bardzo przyjemnie mi się czytało.

O Warcrafcie poczytałbym, mimo że ten świat jest strasznie obszerny, to chociaż jakieś najważniejsze momenty z jego dziejów. Inne gry, jak np.: Diablo, Borderlands, Tekken. Wiedźmin też, czemu nie.

Pozdrawiam Orzechonek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu, ale chciałbym zamieścić sugestię dotyczącą GWŻ. Wg mnie zamieszczanie gier/serii, które mają mniej niż, powiedzmy, 10 lat mija się z celem. Wolałbym artykuły o grach, które mają już trochę lat i zostały zapamiętane. Przykłady? Choćby Half-Life, nieco dziś przygasłe Rise of Nations, Heroes'y, Monkey Island, Doom, Silent Hill... dużo można nazbierać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może artykuł o grach "superbohaterskich"? Najlepsze gry z DC, Marvela, ogólnie? Mogą być jakieś ciekawostki, nieukończone produkcje itp.

Edit: No i propozycje do GWŻ: Need for Speed Underground, Call of Duty, Fallout... nie wiem, czy było coś o Mafii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z przedmówcą, zarówno co do artykułu, jak i FC2. Nie zrozumiałem zachwytów z obecnego numeru, jeśli miałbym się nad jakimiś częściami tej serii zachwycać, to nad jedynką i trójką. W czwórkę grałem za krótko, żeby wyrobić sobie sensowną opinię.

Jeśli chodzi o pomysł na artykuł - seria DSJ! Toż to legendarne tytuły, o których warto chyba co nieco napisać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki mini poradnik jak zacząć na forum jak tworzyć takie fajne sygnaturki w stylu:

-bohater z jakiejś gry

-ile gier ma na danej platformie (np:98 PC 102 Xbox)

-gry które lubi i na jakie czeka

Przykład?Popatrzcie na sygnaturkę Bethezera.

Coś w takim oto stylu

.fs_overall.png

Mam nadzieję że w piśmie znajdzie się oto taki poradnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...