Skocz do zawartości

Polecane posty

Hinca bardzo chciałbym wierzyć w Twoje słowa, ale kto wie może masz racje, ten patch może dużo wnieść lub nic nie poprawić, ale bądźmy dobrej myśli;)

Podobna sytuacja była przy Resident Evil 4. Początkowo konwersja była tragiczna - fatalna grafika. Jeden mały patch naprawił wszystko i grafika zmieniła się diametralnie. Może mały patch naprawi ten błąd optymalizacji w GTA. Jestem najlepszej myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alien0406 - ja też nie mogę zmieniać piosenek na Independence FM. Próbowałem przytrzymać klawisz zmiany piosenki, nacisnąć parę razy, ale nic.

Ja też wczoraj ustrzeliłem pierwszego gołębia ;P

Dobrze, że są chociaż podświetlone, bo cholernie trudno było by je zauważyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy12,alien0406=>Może macie ustawione w opcjach audio w Independence FM Mode na Radio. Jeśli tak to zmieniacie tryb odtwarzania dla swoich plików na Shuffle lub Sequential. A później w czasie gry naciskacie klawisz N (domyślnie on jest ustawiony) i ci zmienia mp3 :)

Edytowano przez smd87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w jakim katalogu zapisywane są zdjęcia z komórki (o ile są zapisywane)?

I czy możecie zmieniać piosenki w Indenpendence FM? Bo u mnie nie działa.

Dzisiaj ustrzeliłem pierwszego gołębia :P Jeszcze 199 latających szczurów do ubicia :P

Dołączam się to pytania ;) zdjęcia się gdzieś zapisują czy etam?

Gołąbków juz ustrzeliłem ponad 100.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dość poważny problem!

Chciałem sobioe już wszystko przygotować przed przyszłą instalacją IV i wczoraj zobaczyłem jak tam GfW i musiałem pobrać najnowsze aktualzacje, więc to zrobiłem i moim oczom ukazał sie komunikat, że są nowe warunki, a byłem zalogowany jako Polak i teraz nie mogę się wogóle zalogować...a głównie chodzi mi o to żeby nie stracić moich achievmentów z K&L, co mam w takiej sytuacji zrobić??? Może zalogować się na Wielką Brytanię tylko jak to teraz wszystko naprawić??? Bo naprawe nie chcę już zakładać nowego konta <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Wymagania minimalne:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

* Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

* 1,5 GB RAM

* 16 GB miejsca na dysku twardym

* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Wymagania zalecane:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

* Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz

* 2 GB RAM (XP) / 2,5 GB (Vista)

* 18 GB miejsca na dysku twardym

* nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)

o to wymagania do GTA IV

*źródło http://gta4pc.pl/index.php?id=102

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, ech i jeszcze raz ech... laptop to jednak nie jest dobry sprzet do grania -_- owszem, na poczatku wszystko bylo ladnie, milo, plynnosc nie najgorsza (gram na prawie minimalnych, w rozdzialce 800x600), ale po kilku godzinach spedzonych z gra dala o sobie znac chu...stkowa konwersja: nagly spadek fps, grafika sie wykrzacza bez ostrzezenia; instalacja najnowszych sterownikow niewiele pomogla. czekam na "pacz"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w jakim katalogu zapisywane są zdjęcia z komórki (o ile są zapisywane)?

I czy możecie zmieniać piosenki w Indenpendence FM? Bo u mnie nie działa.

Dzisiaj ustrzeliłem pierwszego gołębia :P Jeszcze 199 latających szczurów do ubicia :P

Dołączam się to pytania ;) zdjęcia się gdzieś zapisują czy etam?

Gołąbków juz ustrzeliłem ponad 100.

A ustawiliście w opcjach audio "Auto scan" na włączony? Wtedy przy uruchamianiu gra będzie przeszukiwała odpowiedni folder w poszukiwaniu dodanych utworów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powyżej: Chciałbym przypomnieć, że tutaj jest dział Komentarze, a nie Pomocna Dłoń. Wszelkie posty dotyczące pomocy odnośnie gry, niezależnie czy to pomoc w przejściu gry czy w jej uruchomieniu powinny znaleźć się w Pomocnej Dłoni. To też proszę by następne posty tego typu tam kierować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na patch. Już wyszedł ale po zainstalowaniu go gra się przystosowuje do obsługi kontrolerów konsolowych przez co nie idzie tego odseparować w sensie by grać tylko na konfigu pecetowym.

Co to daje? Otóż kamera dostaje świra i ustawia się pod bohaterem radośnie spoglądając w niebo i każda operacja (obrót myszką itp.) kończy się autokorektą i ponownym spoglądaniem w niebo.

Opcja "repair" nic nie daje więc jestem zmuszony do skasowania GTA i ponownej instalacji.

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na patch. Już wyszedł ale po zainstalowaniu go gra się przystosowuje do obsługi kontrolerów konsolowych przez co nie idzie tego odseparować w sensie by grać tylko na konfigu pecetowym.

Co to daje? Otóż kamera dostaje świra i ustawia się pod bohaterem radośnie spoglądając w niebo i każda operacja (obrót myszką itp.) kończy się autokorektą i ponownym spoglądaniem w niebo.

Mnie to się naprawiło po następnym uruchomieniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam w ogole pysk Bellica sie nie podoba i ucieszylbym sie gdyby byla w grze mozliwosc poprawienia jej u chirurga :lol:

a tak serio - troche dziwne rozumowanie maja tacy kolesie: "gra jest do kitu, bo nie moge bohaterowi zmienic fryzury". w takim razie 95 % gier jest nic nie warta, a wzorem do nasladowania sa Simsy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera jest wybitna i można to stwierdzić już po dwóch misjach, niestety w moim przypadku dalej grać się nie da, bo dzięki genialnej optymalizacji R* krew mnie zalewa (podobnie jak mojego blaszaka). Zrobiłem więc zestawienie benchmarków:

Moja konfiguracja:

Microsoft? Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Motherboar: ASUS M5N nForce 570 Ultra

Video Adapter: NVIDIA GeForce 9800 GT Zotac AMP Edition

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4800+

RAM: 2GB Geil DDR2 Dual-Channel 800Mhz

Pierwszy benchmark na czystym systemie, zaraz po formacie, sterwniki 175.31:

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 31

Detail Distance: 28

Average FPS: 11.48 <------------!!!!!!!!!! ocb?!?!

Duration: 36.84 sec

CPU Usage: 95%

System memory usage: 89%

Video memory usage: 80%

Drugi benchmark ze sterownikami 180.84:

Average FPS: 14.05 <---------- brawa dla Nvidia !!!

Duration: 37.36 sec

CPU Usage: 95%

System memory usage: 79%

Video memory usage: 84%

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 31

Detail Distance: 28

Trzeci benchmark ze sterwnikami 180.84 oraz GTA4 z najnowższym patchem:

Average FPS: 15.06 <---------- 1337 R* PWNED

Duration: 37.44 sec

CPU Usage: 96%

System memory usage: 84%

Video memory usage: 83%

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 31

Detail Distance: 28

W akcie desperacji przeprowadziłem ostatni kontrolny benchmark, kórego wyniki zwaliły mnie z krzesła:

Average FPS: 17.21 <--------- n/c

Duration: 37.25 sec

CPU Usage: 97%

System memory usage: 87%

Video memory usage: 97%

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Texture Quality: Low

Render Quality: Low

View Distance: 1

Detail Distance: 1

R* przeszedł samego siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...