Skocz do zawartości

Polecane posty

Bez sensu ,że na jesień wydawane jest tyle dobrych gierek.

Ciężko to będzie mi pogodzić CoD WaW z GTA IV. Przez długi czas był też problem z sfinansowaniem tej rozrywki ale odłożona kasa leży i czeka na podjęcie.

Patrząc na ostatni trailer z gry obawiam się jedynie o grafikę. Postacie wyglądały na takie jak byłyby dopiero co projektowane. Mam też nadzieję ,że gra nie będzie zbyt konsolowa - nastawiona na najłatwiejszą rozrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacken3d: Co racja, to racja, ale nie zapominajmy, że na konsolach też jest coś takiego jak piractwo (w mniejszej skali, ale jest) więc Rockstar chyba się z tym liczył (zwłaszcza, że przeróbka takiego X360 [ja nie posiadam, po prostu sprawdzałem z ciekawości], jak czytałem na forach, jest tania i łatwa do wykonania więc każdy może ją sam wykonać [!]). Ale skończmy ten temat, bo przecież GTA 4 i tak wyjdzie na kompy. Edytowano przez JohnnyBlunt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądzmy tak pesymistycznie nastawieni,myślę że w przeciętnych sklepach będzie kosztować ze140zł.Co z tego że zrobią

zabezpieczenia piraci i tak dostaną nowe,GTA w swoje brudne łapska i instalowanie gry max razy wyjdzie na niekorzyść

uczcwiych graczy.

Edytowano przez eddy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odcinając się od całego szumu związanego z premierą czwórki - zastanawiam się w jakim kierunku zmierza ta seria. czasami mam wrażenie, że nagle wyskoczy jakiś tytuł, który położy GTA. z tego co słyszałem w tv (hyper?) to misje w nowej części nie wnoszą jakiejś rewolucji, a co rockstar zaprezentuje za kilka lat? ultra realistyczny gta usa? :) w sumie czemu nie, tylko czy ekspansja w tą stronę to właściwa droga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo chodzi właśnie o realność rozgrywki - pożyczyłem dwa tygodnie temu na weekend X360. I w sumie nie spędziłem tego czasu głównie na rozgrywaniu misji. Ot pojeździłem sobie taksówkami, w czasie jazdy bawiłem się telefonem, wyskoczyłem z dziewczyną lub kumplem do baru czy na kręgle... Po prostu przy odrobinie wyobraźni ten świat żyje, masz w nim swoje miejsce, wolność wyboru itd. co tylko ułatwia zagłebienie się w świat gry. Za kilka lat będzie wyglądało to tak samo pod względem teoretycznym. Będzie lepsza grafika, inne postacie, większe miasta, ale mechanika gry zostanie ogólnie ta sama - masz misję, masz miasto, masz broń, możesz sobie "pożyczyć" każdą z dostępnych w grze maszyn, i rób z tym na co masz ochotę. Właśnie te elementy wręcz zmuszają mnie do grania w coraz to nowsze gry z tytułem GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem do ilu playerów będzie miał multiplayer na PeCety. San Andreas doczekał się świetnego multiplayera, na którym były serwery nawet do 200 slotów i bardzo bym chciał żaby w GTA 4 także była możliwość założenia serwera na chociażby 100 slotów. Zwłaszcza, że fajnie by było gdyby były serwery Role Play i Godfather w multiplayerze w GTA 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy z tymi cenami 160 zł ... jak by nie patrzec na allegro w pre orderze jest od 129 zł i myślę że taka cena się utrzyma ... co do okresu jesienno zimowego w roku 2009 możemy chyba udać za udany :

-Far Cry 2

-Crysis W.

-Stalker C.S.

-Fifa 2009 a no w tym roku można użnać za sukces bo wkoncu się wzieli za dopracowywanie wersji na pc

-Fallout 3

-NFS Undercover

no i kilka innych tytułów i też coraz bliżej do Diablo 3 więc chyba zgodzicie sie zemna że zime przeżyjemy w cieplutkim domku przy monitorkach z dylematem w co by tu zagrać ale nie przez to że brak tytułów ciekawych lecz jego nadmiar :)

Jednak jak dlamnie najważniejsza premiera to właśnie GTA 4 grałem zaraz po tym jak wyszła na konsole i jestem całkiem zadowolony jest co robić szybko się nie znudzi no i te wbijanie do radiowozu i wzywanie wsparcia bo niby policjant w potrzebie hehe robi sie wesoło wtedy :) .

Póki co do listopada jest w co grać a potem no cóż długie nocki przy GTA 4 :)

Swoją drogą co myslicie o wersji kolekcjonerskiej ? Będzie czy nie ? Warto wybulić dodatkowa kase czy nie ? Traktujecie takie edycje jak dodatek czy niezbędnik który trzeba kupić jeżeli jest sie fanem danej gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lista zakupów wygląda obecnie tak:

Far Cry 2

GTAIV

NFS Undercover

Bogu dziękować ultimie, że gry biorą z różnych źródeł i obecnie jako jedyny opierają się olewackiej polityce Cenegi więc żywię wielkie nadzieje co do dostępności GTAIV u nich.

Póki co do listopada jest w co grać a potem no cóż długie nocki przy GTA 4 :)

Swoją drogą co myslicie o wersji kolekcjonerskiej ? Będzie czy nie ? Warto wybulić dodatkowa kase czy nie ? Traktujecie takie edycje jak dodatek czy niezbędnik który trzeba kupić jeżeli jest sie fanem danej gry ?

To zależy. Od tego jak wykonana jest taka edycja kolekcjonerska, jak bardzo gra mnie pociąga czyli czy totalnie potrzebuję taką edycję czy starczy mi podstawka.

Jak będę wiedzieć jaka będzie edycja kolekcjonerska GTAIV to wtedy dopiero będę o tym myśleć.

Przyłączam się do planów. Już widzę te zarwane nocki polegające na zwiedzaniu Liberty City :)

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ale juz lepiej że mówią to teraz niż mielibyśmy się dowiedzieć 2 dni przed premierą. Chyba lepiej zniose dodatkowe 2 tygodnie będąc na nie gotowy niż jakby walnęli wiadrem zimnej wody tuż przed premierą... :)

PS. Wymagania zamierzają podać dopiero na pudełku gry czy co? ;)

Edytowano przez olek14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...