Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

Lekki czołg (można to tak nazwać?) jest jedynie w dodatku TBoGT, ale i tak zabawa z policją nawet bez czołgu daje znacznie więcej zabawy niż w poprzednich częściach z czołgiem. W końcu nie ma dennych ograniczeń, można celować z pojazdu. No i zresztą sama fizyka daje masę radości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Znacie jakieś dobre polskie strony o gta4? Strasznie fajnie się gra,teraz gdy musiałem

uratować romana bo dimitrij go porwał

w końcu gra się rozkręciła. Strzelanina naprawdę kozacka i w końcu czuję że dobrze wydałem pieniążki.

Wiecie coś o jakichś fajnych modach? Chodzi mi o takie by nie zablokowały mi możliwości gry w gta i żeby były warte instalowania. No i żeby nie było w nich żadnego wirusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przygotować plik commandline.txt pod mojego configa, żeby gra działała jak najlepiej? Tu widzę, że jest tam mnóstwo wszelkich opcji, nie wiem co będzie dla mnie odpowiednie.

Intel Core i5 760 3,6 GHz

Zotac GeForce GTX 470

Kingston HyperX 4GB RAM (1600 MHz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gta4 od jakis dobrych kilku miesięcy.Miałem swój klan (jedno utrudnienie dla klanów bylo takie ,że nie można było dać przedsionka jak np. SxS Kamoski albo XsX Co jest grane? tylko trzeba było robić nowe konto)Dopiero teraz zacząłem grać singel wcześniej grałem tylko multi.Ogulnie Gta4 jest fajne ale brakuje mi tych "rzeczy" z Gta San Andreas czyli siłki,tycia,tiuningu wózków i kupowania nowych chat wiem,wiem to że dostajemy nowe domy pchenie fabułe do pszodu ale to mi się podobało.Takie jest moje zdanie o Gta 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak dla mnie siłownia itp itd. jest kompletnie nie potrzebna mym skromnym zdaniem jest to nie potrzebne usimsowacenie (załóżmy że takie słowo istnieje :)). Tak naprawdę w czym lepsza jest IV od SA to na pewno fabuła. Po za tym w SA średnio podobały mi się klimaty "czarnej gangsterki" jeśli wiecie co mam na myśli, choć jest wciąż parę rzeczy które uwielbiam w SA jest m.in Radio X i San Fierro wraz z okolicami, chciałbym to zobaczyć napędzane RAGE'm :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - ja Ci powiem, ok? :)

A więc wchodzisz w Dokumenty w folder Rockstar Games, w którym to znajduje się jeszcze jeden folder o tytule GTA IV, i klikasz w tymże folderze na User Music, gdzie możesz skopiować swoją muzykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że Epizody są o wiele lepiej zoptymalizowane od podstawki. Na High, wyłączone Night Shadows mam średnio 40FPS z lekkimi przycięciami od czasu do czasu. Zjadę do medium i będzie już bardzo dobrze. Co do GTA IV, to udało mi się osiągnąć średnio 45FPS, Medium, wyłączyłem Night Shadows, zjechałem suwakami do 50/40/45 i jest świetnie. Walczyłem wczorajszy dzień z jakimiś contigami i innymi rzeczami, a wystarczyło wyłączyć jedną opcję, nawet nie wiem do czego ona, choć domyślam się, że odpowiada za jakieś cienie w nocy... ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - właśnie u mnie epizody działają o wiele gorzej od czwórki, bo nawet nie robi różnicy, czy zmniejsze detale z wysokich na średnie, to i tak po włączeniu np. świateł w samochodzie klatki lecą z 40-35 na 20-25 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem muzykę mp3 ale nie wiem jak teraz to odtwarzać w radiu. Na żadnej stacji nie lecą te utwory które wgrałem.
Opcje gry -> Audio -> i tam powinna być jakaś opcja Scan czyli wyszuka wszystkie nowe piosenki ;) Trwa to dosyć szybko a jak skończy to odpalasz stację Independence FM i tyle :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przy okazji dodać, że masz trzy tryby odtwarzania muzyki (Play Mode) - Radio, Shuffle/Random oraz Sequential (tu nie jestem pewien nazwy). Pierwszy tryb to losowa kolejność piosenek + gadka DJa, drugi - leci tylko muzyka, w losowej kolejności, natomiast ostatni to odtwarzanie piosenek w takiej kolejności, w jakiej są w twoim folderze. Gdy wybierzesz drugą lub trzecią opcję, klawiszami B i N (?) możesz przewijać piosenki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tego akurat nie wiedziałem a czasami mnie brało, żeby jednak ten DJ nie nawijał :P BTW. ta gra jeszcze jest mnie w stanie czymś zaskoczyć, głównie ciekawostkami, ale jednak - wiedzieliście na przykład, że stojąc na dachu i

wybierając czy zabić Francisa czy Derrick'a

to jak zadzwonimy do pierwszego to da nam 20tyś a nie dziesięć? ;] Oczywiście jeśli go nie zabijemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich modów, bo ich autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ew. szkody :) Wszystkiego używasz na własny rachunek. Niemniej sądzę, że postępując wedle instrukcji i nie mieszając przesadnie w plikach to np. taka stronka powinna być niezłym źródłem dodatkowych pojazdów. Jakiś modyfikacji na miniguna nie znalazłem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie skąd można pobierać mody które nie zepsują gry? Chodzi mi o mod na minigun,nowe bronie,samochody itd.

Żaden mod nie popsuje ci gry jeśli tylko go poprawnie zainstalujesz ;) Tyle że z większością modów nie działa multi, tzn. będzie ci wyświetlało coś w stylu że pliki się nie zgadzają ;p Jeśli chcesz strony z modami, to pisz na PW, podam ci pare :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie troche z innej beczki. Grę przeszedłem ale chciałbym wrócić i wybrać inną końcówkę. Znalazłem save'a w sieci ale nie działa, przy wczytywaniu wyświetla się "load failed. check the hard drive" (cytat z pamięci). Wie ktoś jak to uruchomić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie wyzwania "6 gwiazdek i określony czas wytrzymania z policją" jest łatwy. Wystarczy wbić do jakiegoś miejsca (restauracja,szpital,itd) a policjanci sami się pchają pod lufę:)

wie ktoś jak obracać motor i samochód w trakcie lotu?

Chodzi mi o to co w filmiku

Choćby akcja 2:37.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ostatnio zakupiłem GTA 4: Complete Edition, podczas jednej z promocji na Steamie. Co mogę powiedzieć? Moje uczucia są mieszane. Z jednej strony otrzymujemy grę wielką. Bo mamy olbrzymi teren do zjechania, mamy mnóstwo środków podróżowania (samochody, motory, łodzie, samoloty itd.), mamy mnóstwo zadań do wykonania oraz środków, dzięki którym je wykonamy (wszelkie spluwy). Do tego dochodzi całkiem niezła fabuła, na pewno dużo lepsza niż ta w San Andreas oraz świetnie zarysowane dialogi i postaci, o ścieżce dźwiękowej nie wspomnę.

A z drugiej strony wszelkie niedoróbki zniechęcają mnie zdecydowanie bardziej niż w częściach poprzednich, pomimo że i tam było ich sporo. Poczynając od słabej optymalizacji, problemów z teksturami i doczytywaniem przez grę dalszych terenów, grafiki która dość szybko się zestarzała oraz trochę dziwnego przedstawienia nici fabularnej (parę rzeczy jest dla mnie dziwnych), a także trochę monotonii (nie wiem czym jest to spowodowane, bym może tym, że grałem we wszystkie inne części i niektóre zadania są do siebie podobne, ale GTA 4 znudziło mi się szybciej niż poprzedniczki). W zasadzie ciężko mi powiedzieć, co jest nie tak z tą GTA 4, bo jest w sumie grą dobrą, a nawet bardzo dobrą, ale ma w sobie jakieś takie... wewnętrzne fuj. Nie wiem, naprawdę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...