Skocz do zawartości

Polecane posty

Wg.mnie GTA 4 to takie jakby GTA 3.

Zmiana silnika gry-tak jak miało to miejsce w GTA 3

Ten sam klimat-to samo miasto

Misje są nawet podobne i przypominają mi poprzednie części gry

Wiele jest podobieństw...

Rockstar pewnie w kolejnej części "dorobi" wszystkie bajery znane choćby z San Andreas itp.

I będzie rozwijał grę w ten sam sposób jak poprzednie części wliczając od GTA 3 poprzez Vice City do San Andreas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na 100% w kolejnej części GTA możliwości głównego bohatera zostaną rozbudowane.

Nie będą identyczne jak w SA czy VC ale na pewno R* będzie stopniowo je wprowadzał tak jak to robił poprzednio(GTA3>GTA VC>GTA SA)-kolejne GTA kolejne bajery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne części?

Kto wie :tongue:

Jednak chciałbym zauważyć, że póki co Rockstar postawił na DLC ("Lost Damned" i niedługo "The Ballad of Gay Tony") i tego póki co powinniśmy się spodziewać...

I ile pojawią się oficjalne zapowiedzi ich na PC, ale to tylko kwestia czasu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. W tej części miasta, gdzie jest Strip Club jest równieższpital i jak zginiesz to Cie tam odradza. I jest tam spory parking i na tym parkingu gdy ostatnio grałem stało dużo ustawionych wozów ( nie wiem czy to były karetki, ale chyba tak samo wyglądały tylko białe) i gdy walnąłem w nie bazuką to do zebrania była baaaardzo duża ilość pieniędzy. i gdy dzisiaj tam podjechałem, żeby sobie je zebrać to stały już zwykłe auta i po rozwaleniu ich nie było zadnej kasy. I moje pytanie jest czy to pojawia sie tylko w jakichś specjalnych godzinach lub pomyliłem miejsca? Zauważył ktoś w ogóle to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów GTA IV i wszystkich czekających na spolszczenie tej gry ( pewnie przez ekipę Gtapolska ). Chciałbym tylko poinformować, że niedawno powstała druga strona zajmująca się spolszczeniem GTA 4. Na tej stronie powstaje jedynie amatorskie spolszczenie a nie takie jak z gtapolska. Ale mimo wszystko chciałbym zaprosić na tę stronę gdyż jeszcze w tym miesiącu zostanie wydane demo-spolszczenie z przetłumaczonymi paroma pierwszymi misjami. Zapraszam na http://www.gta4spolszczenie.fora.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno już :biggrin:

Szczególnie, że na gtapolska.pl ostatnio pojawił się następujący news:

Na przestrzeni następnego tygodnia pojawi się testowa wersja spolszczenia przygotowywanego przez grupy GTAPOLSKA oraz PLProjekt. Nie chcemy zdradzać konkretnego dnia w którym to się stanie, by uniknąć możliwych problemów technicznych związanych z wydajnością naszego serwera.

Aby nie było rozczarowań, piszemy również, że nie będzie to pełna wersja spolszczenia. Zdecydowaliśmy się nie umieszczać w całości spolonizowanej gry, a jedynie tę część, która została już przez nas sprawdzona pod każdym możliwym kątem. Chcemy postawić na jakość, nie na bylejakość :). Bez obaw jednak! Nie ma powodów do paniki! Kolejne wersje spolszczenia pojawią się bardzo szybko. Nadchodząca wersja będzie przeznaczona dla niecierpliwych.

Otwieramy również dział forum w którym możecie skomentować tego newsa. Inne działy nadal pozostają zamknięte do końca miesiąca.

Może jeszcze przed końcem wakacji będzie można przejść jeszcze raz "GTA IV", ale tym razem po polsku? :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Otóż mam problem. Gdy właczam GTA IV wszysatko dobrze działa. Jednak później gra sie zawiesza. Słychać tylko takie jakby: brrrryyyyy... I trzeba resetować komputer. Grę mam oryginalna. Wszystko zawsze odbrze działało. Mam najnowszy patch itp. Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym sobie z kolegą zagrać MP niestety nie mam takiej możliwości.

Mój komp(jakby trzeba było) Intel C2D E7200 @2.53GHz, GeForce 8600GT 512MB DDR2, 4GB RAM

Problemy z grą należy opisywać w odpowiednim dziale na subforum Pomocna Dłoń. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Algonquin (w grze Manhattan) nie jest chyba przypadkowa. Te tereny zamieszkiwali indianie, których to plemię tak się nazywało, a zamieszkiwali oni (ci właściwi) tereny, na których powstał Nowy Jork, a także tereny bardziej na północ. Reszta dzielnic nie ma specjalnych powiązań, poza tym, że Alderney (New Jersey) należy do jednej z wysp Normandzkich, a Queens jakże sprytnie zamieniono na Dukes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do serii gta tak naprawdę nie potrzeba spolszczenia by wykonać wszystkie misje.

Rzeczy wykonywane tam są dosyć proste zazwyczaj zabij, śledź, spotkaj się

zazwyczaj robić takie rzeczy potrafi osoba z podstawowym angielskim.

Tak naprawdę spolszczenie nadaje się tylko do dialogów.

Mam tez pytanie czy wiecie czy będzie jakiś dodatek na PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie wiadomo..ale jak to bywa z GTA pewnie prędzej czy później w końcu będą na PC-tach...

Co do GTA 4, w końcu się przełamałem i porządnie zagrałem. Wcześniej jakoś tam mnie nie ciągnęło do niej, sam nie wiem czemu ( Proszę, nie zabijcie mnie za to stwierdzenie ^_^,:)). A teraz?

Nagle okazuje się, że GTA 4 jest dosłownie obłędnie dobrą produkcją, i żałuje że tak późno się o tym przekonałem..;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie wiadomo..ale jak to bywa z GTA pewnie prędzej czy później w końcu będą na PC-tach...
Jeśli nic się nie zmieniło to dodatki trafią na PC a także na PS3. Zapowiedziano GTAIV: Episodes from Liberty City, które będzie miało oba dodatki. Dokładnej daty i ceny nie pamiętam, ale to kwestia paru sekund aby w Googlach znaleźć co trzeba :) Żaden problem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pozwolę sobie wyrazić moją opinię o GTA IV:gra jest bardzo ciekawa,niezwykle grywalna,z ładną grafiką,bardzo dobrą muzyką i fizyką.Połączenie Havoka z Euphorią sprawdza się tutaj doskonale.Ileż to czasu straciłem na spychaniu przechodniów do wody,ze schodów,pod koła metra,popychając ich na skrzynki i patrząc,jak się przewracają,na pojedynkach nad przepaścią,które kończyły się upadkiem jednego z uczestników z kilkudziesięciu metrów....Świetne.

Jedyne,do czego się przyczepię to:

-sprzętożerność GTA IV (nie da się ukryć)

-nadmiar gotówki w późniejszej fazie gry-nagle okazuje się bowiem,że możemy wykupić całą broń z odpowiedniego sklepu,zaopatrzyć się do nich w roczny zapas amunicji,kupować hot-dogi w każdej napotkanej budce,stołować się w najdroższych restauracjach,dać dowolną ilość pieniędzy każdemu spotkanemu lumpowi/muzykowi,zamówić dowolna ilość "tańców dla dorosłych",objechać taksówką cały obszar gry,wspomóc każdą z "pań w potrzebie" stojących na poboczach dróg,oblecieć całe Liberty City z każdym z dostępnych pilotów,przejechać dowolną ilość razy autostradą w tę i z powrotem,odwiedzić każdy z punktów rozrywkowych i WCIĄŻ NIE ZBANKRUTUJEMY!

Grę (w momencie premiery) oceniłbym 9/10

PS.Nie czepiam się skomplikowania rozpoczęcia zabawy w multi,bo dawno już sobie odpuściłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie to taka nasza pecetowa wyłączność :happy: Konsolowcy muszą grać ze słownikiem :laugh: . Niestety kosztem spolszczenia robionego przez fanów zapewne nie dane nam będzie pograć w dodatki, a tLaD wygląda naprawdę ciekawie :confused:

Raczej nie - teraz coraz więcej tytułów na konsole jest spolszczanych, co nie jest ewenementem, jeśli popatrzeć jak lokalizuje się inne gry konsolowe za granicą ( u nas tylko dziwi ogromna cena tych gier)

A dodatki do GTA 4 ? Zanim nie wyjdą na PC to nie jestem nimi zainteresowany, ale myślę, że prędzej czy później do tego nastąpi.

PS Dlaczego moje posty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach ? Przecież nie łamię regulaminu, a ktoś nagminnie je kasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV, to najgorzej zoptymalizowana gra od czasu Bully'ego. Koszmar. Poza tym grało się świetnie i mnie absolutnie nie znudziła.

Są dużo bardziej zacinające się gry np.:Saints Row 2.

Co do GTA IV widziałem u kolegi i spodobała mi się ta gra, bo jest w niej wiele zabawy i rzeczy do roboty.Ta gra może się nigdy nikomu nie znudzić.Jest to pewnie jedna z najlepszych gier, które kiedykolwiek wyszły na PC.Czekam na informacje o GTA V i pewnie wiele ludzi czeka na te wymarzone informację... :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie wiem co to znaczy słaba optymalizacja :laugh: gram na klocku ;)

Bardzo chciałem w to zagrać, ale jak zobaczyłem ile bym musiał wpakować w upgrade PieCa to wyszło ekonomiczniej kupić konsolkę ;)

I wcale nie potrzebuję słownika, jak ktoś tu już napisał- w dzisiejszych czasach standardowy nastolatek powinien znać lengłydź przynajmniej na poziomie podstawowym, który to w zupełności wystarcza, żeby zrozumieć tę grę ;)

Co innego jakieś wyrafinowane eRPeGi- (które notabene też się lokalizuje na konsole- vide fallout albo mass effect). Ale gta nie móc zrozumieć :lol: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wcale nie potrzebuję słownika, jak ktoś tu już napisał- w dzisiejszych czasach standardowy nastolatek powinien znać lengłydź przynajmniej na poziomie podstawowym, który to w zupełności wystarcza, żeby zrozumieć tę grę

Gorzej, jeśli osoba uczyła się całe życie języka niemieckiego (a nie przypominam sobie, żeby była możliwość zmiany języka tam - ale mogę się mylić), rosyjskiego itd. No ale muszę przyznać, że gra jest napisana prostym językiem i bez problemu można ją zrozumieć (co prawda ja miałem problemy ze zrozumieniem czasami Jacoba, a angielski znam nawet dobrze). Co do tej optymalizacji? No jest beznadziejna, to prawda. Na moim blaszaku (który jest przeciętny) Saints Row 2 (który też ponoć miał słaba optymalizację) chodził mi na High Detalach, a taki GTA4 zacinał się czasami na połączeniu Low/Medium.

Ta gra może się nigdy nikomu nie znudzić

Mam być szczery? Wątek fabularny mnie znudził. W pewnym momencie gry (dość daleko) po prostu już mi się odechciało robić misję. Musiałem sobie zrobić parę tygodni przerwy, bo po prostu gra mnie zaczęła nużyć. Na samym początku byłem pewien, że grę przejdę parę razy, lecz po pierwszym przejściu gry - postanowiłem, że nigdy więcej. Do dzisiaj często włączam GTA4, lecz tylko "idę w miasto", czyli bawię się w klubach, tworze jakieś burdy, czy ścigam się autami. Według mnie - GTA4 jest zdecydowanie nudniejsze od np. San Andreas, czy Vice City i nie ma, aż takiego klimatu, jak poprzedniczki. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...