Skocz do zawartości

Polecane posty

Jam mam takie pytanie: Pozwólcie że najpierw zacytuję siebie z innego tematu "Mam taki problem otóż: Wszedłem na stronę http://www.rockstargames.com/IV i wpisałem swój rzeczywisty wiek (18 jeszcze nie skończyłem) I teraz za żadne skarby nie mogę wejść na tą stronę bo jest napisane: "Sorry, you may not view this site". I teraz jak wchodzę na tą stronę to już nie mogę wpisać wieku tylko odrazu mi się ten napis wywala Czy jest jakiś sposób żebym mógł wejść na tą stronę??? " no i tutaj jest moje pytanie czy wyżej wymieniony problem może przeszkodzić mi w rejestracji GTA4 ??? (nie wiem dokładnie na czym ma ona polegać). Jeżeli tak to czy będę mógł zarejestrować GTA4 na innym komputerze a na swoim grać??? (internet mam tylko na tą stronę nie mogę wejść). Proszę o szybką odpowiedź bo jestem strasznie zmartwiony bo już GTA4 zamówiłem i byłaby lipa gdybym nie mógł sobie pograć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam takie pytanie: Pozwólcie że najpierw zacytuję siebie z innego tematu "Mam taki problem otóż: Wszedłem na stronę http://www.rockstargames.com/IV i wpisałem swój rzeczywisty wiek (18 jeszcze nie skończyłem) I teraz za żadne skarby nie mogę wejść na tą stronę bo jest napisane: "Sorry, you may not view this site". I teraz jak wchodzę na tą stronę to już nie mogę wpisać wieku tylko odrazu mi się ten napis wywala Czy jest jakiś sposób żebym mógł wejść na tą stronę??? " no i tutaj jest moje pytanie czy wyżej wymieniony problem może przeszkodzić mi w rejestracji GTA4 ??? (nie wiem dokładnie na czym ma ona polegać). Jeżeli tak to czy będę mógł zarejestrować GTA4 na innym komputerze a na swoim grać??? (internet mam tylko na tą stronę nie mogę wejść). Proszę o szybką odpowiedź bo jestem strasznie zmartwiony bo już GTA4 zamówiłem i byłaby lipa gdybym nie mógł sobie pograć :(

Ale czekaj, Ty nie możesz wejść na stronkę ? Wpisywałeś w MONTH/DAY/YEAR 'wiek' poniżej 18stego :) ?

To Ci nie przeszkodzi raczej w rejestracji GTA IV... Będziesz rejestrował jak już w samej grze, bądź na stronce Games 4 Windows :)...Tak przypuszczam przynajmniej :)...

Co do wejścia na stronkę GTA IV, po prostu spróbuj na innej przeglądarce, bądź zrestartuj PC, cookies, itp. Sam tak miałem, pokombinuj i będzie ok!

Edytowano przez morosn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinowałem i nic nie dało próbowałem przez różne przeglądarki, resetowałem kompa, usuwałem z historii wszystkie pliki (ciasteczka i takie tam) i nie mogę wbić. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz i nie bedzie ta stronka konieczna do rejestracjii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://socialclub.rockstargames.com/tv/index2.html wohow

Polecam szczególnie 3 filmik - świetny jest ten edytor filmów, a do tego jakość tekstur powala. Zastanawiam się czy zoptymalizowali silnik i poprawili późne pojawianie się i znikanie ich.

Istotnie wohow :)

Filmiki robią wrażenie zwłaszcza "Liberty" a jakość tekstur faktycznie powala. Nic tylko czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinowałem i nic nie dało próbowałem przez różne przeglądarki, resetowałem kompa, usuwałem z historii wszystkie pliki (ciasteczka i takie tam) i nie mogę wbić. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz i nie bedzie ta stronka konieczna do rejestracjii.

Spokojnie - kiedyś też podałem prawdziwy wiek (do 18 niewiele, ale jednak ;) ) i przez pewien czas nie mogłem wejść na tą stronę, ale później już nie było problemów (jeśli podałem "odpowiednią" datę urodzenia) :)

Jednak również mi się wydaje, że nie powinno być problemów z rejestracją - ta strona jest raczej "informacyjna" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że ban jest tymczasowy i że za jakiś np. tydzień znowu będę mógł wpisać datę urodzin (tym razem już nieprawidłową)??? Jeśli tak to mnie uspokoiłeś bo nawet jeśli rejestracja nie będzie wymagała wejścia na tą stronę to i tak będę spokojniejszy. Dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ze mną nie tak, od czekania na GTA4 jakoś straciłem ochotę na poszarpanie w ten tytuł (choć jestem wielkim fanem serii) Może to przez Fallouta?? ale jeszcze mam jakieś 10 dni do premiery mam nadzieje że mi przejdzie. Gra w wersji na konsole na długo mnie nie przyciągnęła do ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie tak robię ;p

I jak tak czytam te posty to się Wam dziwię, że taką podjarkę macie. Ja sobie spokojnie czekam, gram w inne ciekawe gry, niech nawet tą premierę przełożą - ja poczekam ;) Na spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no! Ja na razie w ogóle się odłączam bo mi się karta graficzna rozwaliła a dopiero wróciła z serwisu:( Jak włączam jakąś grę to od razu się komp zawiesza, wyłącza a jak robię restart to nawet w trybie awaryjnym mam artefakty na całym monitorze:((((( W GTA najszybciej pogram u kolegi na xpudle:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do premiery już nie dużo, a ja ma nowe wiadomości. Otóż niemiecki magazyn Gamestar podzielił się wrażeniami na temat działania i optymalizacji wersji PC. Jak możemy się m.in. dowiedzieć, że do pełni płynnej gry bez spadku FPS na minimalnych detalach roz. 1024x768 potrzeba co najmniej Athlona X2 4000+ 1 GB RAM GeForce 8600GT. Pocieszające jest to, że na najniższych detalach GTA wygląda jak na konsolach. Na kartach niższych niż 8600GT (8500, 7900, 7600) gra się wiesza. Na 7600GT w 1024x768 gra bardzo słabo chodzi. Zawiesza się na wszystkich Radeonach. Jeszcze nie panikujcie :), testowano nieostateczną wersję gry. A Rockstar obiecuje, że poprawi jej działanie, zwłaszcza jesli chodzi o niestabilność na Radeonach i geForce`ach <8600GT.

link:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=377735

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie przy użyciu myszy i klawiatury jest bardzo komfortowe,

- Bugi, które wystąpiły w wersjach konsolowych zostały niestety przeniesione także na wersje PC, głównie chodzi tutaj o bug z "przyklejaniem" głównego bohatera do pojazdów, ścian budynków itp. obiektów,

- Jeżeli będziemy chcieli zagrać w tryb multiplayer, konieczne będzie zarejestrowanie się w Games for Windows LIVE i RockstarGames Social Club,

-Gra prezentuje się wyśmienicie na komputerach obdarzonych dwurdzeniowym procesorem i kartą graficzną z serii GeForce 8800, podczas gry zdarzyły się niewielkie spadki fps, jednak jak zapewnia recenzent nie musimy się tym specjalnie przejmować //Edit: Okazało się, że problemem były nieaktualne sterowniki karty. Po aktualizacji wszystko było ok.,

- GTA IV zostało ocenione przez autorów recenzji na 92% i otrzymało plakietkę "musisz kupić".

Czyli przedstawienie w wymaganiach czterordzeniowca było przesadą? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zamówiona, przelew wykonany - teraz tylko zostało mi czekanie na przesyłkę.

BTW wiecie coś o social clubie w Polsce ? Czy Games For Windows nadal nie funkcjonuje, tak, jak powinien ? To oznacza, że multi będzie w Polsce niedostępne ? Bo są to dla mnie sprawy nie jasne. Co jeśli nie będzie się dało zarejestrować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiloss, GfW nie ma w Polsce, ale zarejestrujesz się jako Anglik bądź Irlandczyk i nic nie stoi na przeszkodzie aby pograć przez neta. Dużo Polaków gra przez live na xboxach, a przecież niedostępny ;).

Też tak sądziłem, że takie jest rozwiązanie podobnie jak na xklockach. Tylko tydzień czekania jeszcze - ech, ale warto. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś (chyba) nowego. Dzisiaj mój kumpel zadzwonił do Cenegi i podobno powiedzieli mu, że R* nie planuje wydania edycji kolekcjonerskiej GTA IV na PC :angry: Ale za to podobno zwykła edycja ma być dość bogata. Niestety nie wiem, co dokładnie ma zawierać

Edytowano przez AndyRacer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Grudnia Empik - kolejka do kasy, wszyscy stoją po GTA 4, które zostało właśnie wydane. Na okładce widzimy wspaniałe logo Windows Live! Jesteśmy ucieszeni tym, że z kolegami zagramy w multiplayer. Zainstalowaliśmy grę! Odkrywamy nasze rozczarowanie po kilku godzinach. Niestety sprzedano nam bubel bez multiplayera. Nie możemy zarejestrować się w usłudze Windows Live!. - tak wyglądać może nasz scenariusz.

Tydzień przed premierą postanowiliśmy zapytać microsoft co sądzi o usłudze Windows Live i kiedy zostanie wprowadzona! Zadzwoniliśmy do kilku konsultantów by informacja ta była pewna.

Uzyskaliśmy odpowiedź. Nie zagramy legalnie w multiplayer, jedynym wyjściem jest rejestracja w innym kraju ale...

- możemy stracić konto

- możemy mieć z tego powodu nieprzyjemności

- nie będziemy mogli uzyskać pomocy technicznej

- KONSULTANCI WYRAŹNIE DALI NAM DO ZROZUMIENIA ŻEBY SIĘ TAM NIE REJESTROWAĆ

Microsoft odpiera zarzuty. "My nie zajmujemy się sprzedażą tej gry w Polsce".

Chcieliśmy zapytać dystrybutora gry dlaczego sprzedaje nam bubel. Niestety na oficjalne zdanie Cenega Poland Sp. z o.o. musimy zaczekać do jutra. Pani na zegarku miała godzinę 17:56 i nie miała ochoty prowadzić już rozmowy bo śpieszyło się jej do domu. Minute później cała infolinia nie odpowiadała.

.... aha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruhisu dolicz sobie jeszcze jeden dzień nie wyrabiania, bo premiera w Europie jest o ile się nie mylę trzeciego, a nie drugiego grudnia...

Edit: Już poprawiłem. Mógłbym przysiąc, że jeszcze wczoraj nazywałeś się Rahisu :huh:

Edytowano przez Duard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kamiloss - przeczytałem tą informację i trochę mnie zmierziło, bo jednym z głównych powodów dla którego prędzej czy późnię sprawię sobie GTA IV na PC to multiplayer, który na kompa liczy sobie do 32 graczy :D Miodzio. Już na PS3 rzeźnia czasami odchodziła niezła :P to boję się co się będzie działo na poczciwych piecykach... oby jednak ten czarny scenariusz się nie sprawdził, bo będzie źle... dla Cenegi :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...