Skocz do zawartości

Polecane posty

ale tylko wybranym i tym, którzy nie mieszkają w Polsce :/

Zapoznaj się z zasadami pisania postów. Już jakiś czas na forum jesteś to powinieneś je znać.-mateusz(stefan)

No przecież wiem. nie spamuje

Tak btw tego klucza, to jest to tak samo jak z Xbox Live w Polsce. Cenega ponoć ogłaszała, że Live w polskim GTA 4 będzie dostępne, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Ale fakt na półeczce ładnie by się prezentował taki kluczyk.

Edytowano przez kamiloss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie będę miał 100% bo za bardzo lubię kody. A dzisiaj na multi robiłem sobie jaja z gościa (chyba z texasu), który we mnie strzelał z RPG:) A nie wiem czemu wszyscy się śmiali jak mówiłem po polsku (fakt, że kazałem im mówić chrząszcz brzmi w trzcinie itp.). Ogólnie Free Mode i Cops and Crooks to fajna sprawa. Przetestowałem też Huśtawkę Zła ( http://pl.youtube.com/watch?v=1S0YMlJuzTU&...feature=related albo to http://pl.youtube.com/watch?v=4DD7f3MROMA&...feature=related )

Edytowano przez lorak997
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie będę miał 100% bo za bardzo lubię kody.

Troche Ci się dziwie, ponieważ ja kupuje GTA IV po to również żeby ją obstukać na 100% i czerpać z tego jak największą przyjemność...ciekawe jakie to uczucie jak otrzymujesz klucz do Liberty City hmmm bezcenne :lol: ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV nie grałem w ogóle, ale info o porzuceniu rozległych terenów, samolotów, niektórych kultowych elementów (misje - straż pożarna, karetka) trochę mnie martwiło. Cieszy natomiast rozbudowane multi i to że gra jest przez live (wiem kontrowersyjna opinia). W GoW (mimo że gra taka sobie) fajnie gralo się z live. Achievementy, znajomi itp. GTA napewno na tym trochę zyska. Uspokaja mnie też średnia ocen. Może trochę obcieli tą część w stosunku do SA (właśnie te "zbędne duperele" mi się w niej podobały), ale skoro wszędzie dostaje 10/10 to chyba mogę byc spokojny... Ehh mogliśmy w nią grać juz za tydzień, a tak czekamy do 2/12...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nawet ciesze z obsuwy bo zamiast grac 24/7 to muszę się przygotowywać do testów i poprawy żeby mieć szanse na dobre świadectwo a jak premiera 2 grudnia to pomysł dla rodziców na prezent mikołajkowy:) A co do tych misji karetka i innymi to prawie z nich nie korzystałem wiec nie czuje specjalnego smutku :) A w sprawie multiplayera to skoro sobie pograłem u mnie na Xbox LIVE to jak będzie z G4W LIVE? Myślę, że ok, a wy?

Edytowano przez lorak997
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie z innej beczki:

Czy wiadomo już kiedy Cenega wyda polską wersję językową GTA IV???

Bo ja niestety słabo "spik inglisz" a chciałbym rozumieć o czym jest fabuła, z drugiej strony chciałbym GTA mieć jak najszybciej i jeśli Cenega ma zamiar czekać na polską wersję tyle co w GTASA to ja sobie kupię wcześniej wer.Ang i zaczekam na spolszczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem na tym dystrybutorze już w momencie gdy za pierwszym razem na PC miało się pojawić Far Cry2.

Na ultimie powinni zmienić status GTAIV bo non stop aktualizują czas oczekiwania jakby nie wiedzieli o obsuwie z czego na ich stronie podają, że GTAIV się miałoby pokazać za 9 dni :D

Szczegół ale jeśli ktoś załóżmy nie wie o obsuwie to może się lekko załamać jak za te 9 dni spojrzy na stronę ultimy :D.

Nawet się cieszę z opóźnienia bo po pierwsze idealna okazja na mikołajkowy prezent a też mogę sobie spokojnie zakupić jeszcze NFS'a nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przestańcie z tym spolszczeniem. Tłumaczenia takich gier jak GTA całkowicie zabija ich klimat (według mnie). A co do tych 130 zł to taka jest cena nowych gier i nic. Cieszmy się, że nie jak taka jak wersja na konsole:) Uczta się języka! :P

Edytowano przez lorak997
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przestańcie z tym spolszczeniem. Tłumaczenia takich gier jak GTA całkowicie zabija ich klimat (według mnie).

Dobrze, masz racje, ale mnie nie zrozumiałeś...mi chodzi o to, że tak jak w Kane & Lynchu dostajesz osobny coverek ze spolszczeniem i sam sobie decydujesz, czy chcesz spolszczenie, czy nie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie kto chce zainstaluje a kto nie...to nie :P Poza tym nie sądzę, by spolszczenie z napisami w czymś przeszkadzało i psuło klimat... tylko lektor, który de facto byłby beznadziejnym rozwiązaniem...

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przestańcie z tym spolszczeniem. Tłumaczenia takich gier jak GTA całkowicie zabija ich klimat (według mnie). A co do tych 130 zł to taka jest cena nowych gier i nic. Cieszmy się, że nie jak taka jak wersja na konsole:) Uczta się języka! :P

Kolejny niemyślący. Nikt nie mówi o spolszczeniach z dubbingiem tylko o napisach, albo osobnej płytce polonizującej (jak w san andreas) co ci przeszkadza taka osobna płytka przecież nie musisz jej instalować. A nauczyć się języka tak żeby dokładnie wszystko zrozumieć naprawde nie jest łatwe, a ja na przykład chciałbym rozumieć wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi o spolszczeniach z dubbingiem tylko o napisach, albo osobnej płytce polonizującej (jak w san andreas) co ci przeszkadza taka osobna płytka przecież nie musisz jej instalować. A nauczyć się języka tak żeby dokładnie wszystko zrozumieć naprawde nie jest łatwe, a ja na przykład chciałbym rozumieć wszystko

Zgadzam się. A tekst typu "Uczta się języka" jest tu trochę nie na miejscu bo po pierwsze ja np. jestem dopiero nastolatkiem i wiadomo że Angielskiego nie znam "perfekt", a tak jak wyżej w cytacie mówił Arzotino chciałbym rozumieć wszystko żeby móc się delektować znakomitą fabułą GTAIV, po drugie natomiast do premiery GTAIV zostało już tak niewiele czasu, że nauczenie się do tej pory języka to "miszn inposibl" (człowiek uczy się języka całe życie i i tak wszystkiego nie kuma)

Wracając do mojego wcześniejszego posta czy ktoś wie czy Cenega ogłosiła czy wogóle wyda spolszczenie, a jeśli tak to kiedy? Bo nie wiem czy sobie kupować wer.Ang czy czekać na PL. Doradzcie mi co mam robić bo tak jak pisałem wcześniej nie znam na tyle dobrze angielskiego żeby w pełni zrozumieć fabułę a chciałbym mieć GTAIV jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnego "inglisz meni" :P

U mnie nie stwierdzam problemów z językiem angielskim tyle ,że w grach takich jak GTA 4 bohaterowie często posługują się slangiem i angielszczyzną nie wykładaną w szkołach :) Niektóre zwroty mogą być zupełnie obce lub słowa nie mają dosłownego znaczenia. Dochodzi do tego szybka mowa z akcentem i robi się mały kocioł. Owszem w takich momentach można jeszcze pojąć główny sens wypowiedzi ale umykają "smaczki".

Dlatego jak gram to używam przynajmniej napisów angielskich ,a niezrozumiałe zwroty tłumaczę sobie ze słownikiem/internetem. Nie mam nic przeciwko dodaniu polskiej wersji pod warunkiem możliwości wyboru języka podczas instalacji np..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaltair i LARRY mnie w 100% zrozumieli, chodziło mi o to, że nie możliwym byłoby żeby gra straciła klimat gdyby był lektor, sorry, że znwou podam ten sam przykład, ale również tak było w K&L a wierzcie mi, nikt lepiej nie odegra wkurzonego do reszty Lyncha ;) Więc myśle, że lepiej byłoby gdyby takie spolszczonko się ukazało, co możliwym nie jest niestety <_< no ale nic nie zrobimy a czekać do spolszczenia mi się nie chce... (Lorak 997 spox każdy przecież może popełnić błąd...i w żadnym przypadku nie byłem zły ;) )

Edytowano przez cdrozmiar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, gdzie składacie zamówienia pre-order? Albo jeśli wiecie, to w jakim sklepie dostanę grę szybciej. Słyszałem trochę, że ktoś mimo, że zamówił preorder, to gra mu przyszła tydzień po premierze dopiero. Gry w preorderze są wysyłane do klienta wcześniej, tak by mógł ją dostać w dniu premiery albo przynajmniej dzień później, czy dopiero w czasie premiery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa... Najczęściej część preorderów wysyłają przed premierą, a później drugą część po premierze. Zależy też u kogo zamawiasz, myślę, że u dystrybutora byłoby najszybciej i jeszcze do tego zasypiesz ich mailami to jest duża szansa, że dostaniesz grę przed premierą :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, gdzie składacie zamówienia pre-order? Albo jeśli wiecie, to w jakim sklepie dostanę grę szybciej. Słyszałem trochę, że ktoś mimo, że zamówił preorder, to gra mu przyszła tydzień po premierze dopiero. Gry w preorderze są wysyłane do klienta wcześniej, tak by mógł ją dostać w dniu premiery albo przynajmniej dzień później, czy dopiero w czasie premiery?

Jak mieszkasz wmieście to weź w empiku. Możesz wtedy odebrać w salonie. Jak zależy na przesyłce to w ostatnim CDA był artykuł o sklepach internetowych, tam jest wszystko napisane.

Co do innych to po "uczta się języka" umieściłem :P co oznacza, że nie mówiłem strasznie serio ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...