Skocz do zawartości

Polecane posty

No i właśnie o to nam chodzi? Żeby było BEZ polonizacji. A polonizacja pewnie będzie za rok-półtora, tak jak było z GTA SA.

Jezu. Przecież dla osób które nie chcą polonizacjii nie ma róźnicy czy ona jest czy nie bo i tak mogą sobie w menu przełączyć na wersje angielską. Tobie to powinno być absolutnie bez róźnicy, a cieszysz się jakgdyby też z cudzegi nieszczęścia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to nam chodzi? Żeby było BEZ polonizacji. A polonizacja pewnie będzie za rok-półtora, tak jak było z GTA SA.

Jezu. Przecież dla osób które nie chcą polonizacjii nie ma róźnicy czy ona jest czy nie bo i tak mogą sobie w menu przełączyć na wersje angielską. Tobie to powinno być absolutnie bez róźnicy, a cieszysz się jakgdyby też z cudzegi nieszczęścia

?? O czym ty mówisz, człowieku? Ja bardzo chętnie bym chciał przełączyć sobie na przykład polską wersję Prince of Persia: The Two Thrones na angielski, ale nic z tego, panocku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale istnieje masa sposobów, żeby zmienić wersję PL na ENG i odwrotnie ;)

________________________________________________________________________________

______________________

A co do GTA IV, grałem i na Xboxie 360 i na PS3. I jeżeli system gry ma być taki sam na kompach to jestem pewien, że wielu fanów poprzedniej części poważnie się rozczaruje... Co prawda grafika jest wypasiona ale chyba nie o to chodzi w grach tego typu ...

Edytowano przez Boomer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow.

Pierwszy człowiek, który narzeka na GTA IV :) Powaga.

Ale co masz tak dokładnie na myśli? Wiemy, że np. nie można kupować domów, nie ma statystyk itp. Ale wg. mnie to dobrze. Nie lubię przebajerzonego GTA. W GTA III tych ficzerów było nieco za mało, w VC w sam raz. SA natomiast przekombinowane. Jak będzie z GTA IV? Zobaczymy niedługo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się brak tych simowatych statystyk lecz i tak jak sie chce można sobie kupić hot-doga :D Lecz szkoda mi kupowania posesji chociaż nasz bohater co jakiś czas ma inne i nawet ma wybór w jednym przypadku :P Szkoda natomiast nurkowania i ROWERÓW !!!! :angry::angry:

Ale pływać chyba można co nie?:D bo to mnie dobijało w III i VC, że po wpadnięciu do wody samemu bądź w samochodzie już się szans nie miało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiecie do rowerów w tej grze nic jak najbardziej nie mam, ale chodzi mi tylko jakby to zabawnie wyglądało, Nico ścigany wozem policyjnym ucieka rowerem, jedynym najbardziej znaczącym plusem jest to, że może zwiać uliczkami LC a tych jest dość sporo...Wydaje mi się, że CJ bardziej pasował mi na BMX-ie niż Nico, no ale to każdy niech sobie rozpatrzy to według siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie rowerów? Eh...szkoda, nurkowanie mogę jeszcze wybaczyć. Trochę też szkoda, że nie będzie kupowania posesji.

A co do San Andreas, to mi wcale nie przeszkadza ta mnogość opcji i statystyk. Przynajmniej było zdziebko "realistyczniej", a jak ktoś nie chciał, to do końca gry mógł chodzić chudym CJ'em, wywalać się na motorze, ganiać w tym samym podkoszulku i umierać z głodu. Droga wolna ;)

Tak czy inaczej niedługo zamówię Pre-Ordera, kupię stuprocentowo.

Edytowano przez Rudy12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie erpegowe elementy były fajnie wplecione w mechanike gry. Nie było w grze przymusu korzystania z siłowni, salonów fryzjerskich itp. i to tylko od graczy zależało, czy będzie się zgłebiał w te - co by nie mówić - pierdoły. Ja osobiście za te dodatki zabrałem się dopiero po zakończeniu gry; wcześniej zawsze było dużo ciekawszych rzeczy do roboty niż wybieranie fryzury spośród kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu rodzajów afro (swoją drogą mimo że było tego zatrzęsienie, jakoś nie udało mi sie stworzyć postaci z której byłbym naprawdę zadowolony, bo większość dostępnych "upiększaczy" była dla mnie obciachem do kwadratu. No ale taka już specyfika gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, trudno było coś znaleźć, ale w czwórce jest już lepiej chociaż też zdarzają się kombinacje rodem z pegieeru ^^ ale jak już dostaniemy się na główną wyspę to śmigamy w garniakach lub w czym tylko chcemy. Fajne jest to, że niektóre misje wymagają odpowiedniego stroju.

W san andreas robiłem tylko stamine na maks. Napakowany CJ mnie jakoś nie podniecał ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak CJ był "przepakowany" to wyglądał komicznie ale jak miał "muscle" na minimum(albo nie miał w ogóle) to wyglądał jeszcze śmieszniej... ;) A co do wyglądu, to na początku gry znalazłem dla CJa strój i fryz w którym ukończyłem grę i nie widziałem potrzeby żeby cokolwiek zmieniać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhem... mam pytanie czemu mój post został usunięty....?! Nic złego w nim nie napisałem <_<

Jeżeli Twój post został usunięty to nie bez przyczyny. Musiał widocznie łamać regulamin i dlatego został usunięty. Wszelkie uwagi proszę zgłaszać do Uwag do Moderatorów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...