Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elknight

zestaw

Polecane posty

Witam mam zamiar kupic taki zestaw do gier:

Plyta glowna gigabyte ga-b85m-d3h

Procek intelcore i5 4570 3.2ghz

Dysk twardy Seagate 1tb sata III

Kostki ram HyperX 2x4gb 1600mhz DDR3 CL9

Posiadam:

Dysk Sata II

Grafike GTX 550 ti 1gb (kupilem w marcu nie myslac o rozbudowie na ultra grafie w grach mi nie zalezy)

Zasilacz Corsair 450W.< sorry pisze na fonie

Szukam:

Kompaktybilnej obudowy.

Czy ten zestaw bedzie ze soba wspolgral?

Mile widziane sugestie/porady.

Z gory dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest ok.

Najlepsza obudowa w tej cenie to Zalman Z3 (nieco drożej jest wersja Plus z oknem i dodatkowym wentylatorem).

Co do zmian w zestawie, to:

- procesor do wymiany na i5 4590 (nieco szybszy, cena praktycznie taka sama), ewentualnie może na Xeon'a 1231v3 (póki co w grach nie sprawdza się dużo lepiej, jednak w przyszłości może być szybszy)

- płytę główną możesz wymienić na B85 pro4 (więcej slotów na karty rozszerzeń), GA-B85-HD3 lub B85-G43 (... + jeżeli chcesz podłączyć głośniki 5.1), H87 pro4 (... + jeżeli zamierzasz łączyć dyski w macierze)

- pamięci teoretycznie ok, jednak zależy, w jakim sklepie całość kupujesz i jak wygląda cena (w morelach te są obecnie w świetnej cenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest ok.

Najlepsza obudowa w tej cenie to Zalman Z3 (nieco drożej jest wersja Plus z oknem i dodatkowym wentylatorem).

Co do zmian w zestawie, to:

- procesor do wymiany na i5 4590 (nieco szybszy, cena praktycznie taka sama), ewentualnie może na Xeon'a 1231v3 (póki co w grach nie sprawdza się dużo lepiej, jednak w przyszłości może być szybszy)

- płytę główną możesz wymienić na B85 pro4 (więcej slotów na karty rozszerzeń), GA-B85-HD3 lub B85-G43 (... + jeżeli chcesz podłączyć głośniki 5.1), H87 pro4 (... + jeżeli zamierzasz łączyć dyski w macierze)

- pamięci teoretycznie ok, jednak zależy, w jakim sklepie całość kupujesz i jak wygląda cena (w morelach te są obecnie w świetnej cenie)

Zamiast tego 4590 wezme 4690, plyta glowna spelnia moje wymagania wiec nie zmienie, kostki ram teoretycznie tansze. Team group vulcan blue wut? Nigdy nie slyszalem. Obudowa jest git takiej mi potrzeba. Wszystko ok zamawiam, dzieki wszystkim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się brać 4690, dopłata jest nieadekwatna do wydajności.

Pamięci są obecnie jednymi z najlepszych ceną i parametrami. A producent również bardzo znany.

Procesor daj i5-4590. Dopłata do 4690 jest bez sensu.

To wezme tego 4590 dzieki wam za rade, 7 dych w kieszeni wiecej. Nie kazde mobo musi obslugiwac dana kostke ram tak juz mialem. Wezme te rekomendowane dla pewnosci. Thx.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...