Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2014/2015

Polecane posty

Środa, 20:30: Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Kolejorz w tym spotkaniu powinien przypieczętować zdobycie mistrzostwa kraju.

Środa, 20:30: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1

Legia ostatnio gra nawet nieźle, jednak z Lechią gra im się bardzo ciężko i nie inaczej będzie dzisiaj.

Środa, 20:30: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2-0

Pogoń jeszcze nie wygrała meczu w grupie mistrzowskiej i dzisiaj na pewno nie będzie faworytem, jednak ja liczę na dobrą postawę szczecińskich piłkarzy.

Środa, 20:30: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1-0

Biała Gwiazda jest obecnie w lepszej dyspozycji i u siebie powinni to jednoznacznie potwierdzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, 20:30: Górnik Zabrze 0:3 Lech Poznań

Kibice Górnika postraszyli swoich piłkarzy, więc nie mam złudzeń co do wyniku. Zresztą, nawet w starciu bez nacisków Lech raczej by wygrał.

Środa, 20:30: Lechia Gdańsk 1:2 Legia Warszawa

Lech mógł wygrać w Gdańsku, to i Legia może, chociaż to poznaniacy grają lepszą piłkę - warszawianie męczą się straszliwie. Nadzieją dla Berga i jego podopiecznych jest nieobecność ostoi defensywy gdańszczan, Gersona.

Środa, 20:30: Pogoń Szczecin 1:3 Jagiellonia Białystok

Jagiellonia prawie na pewno skończy na 3. miejscu. Pogoń przegrywa niemal wszystko i chyba dziś się to nie zmieni.

Środa, 20:30: Wisła Kraków 1:1 Śląsk Wrocław

Obie drużyny nie są w jakiejś wybitnej formie, by nie powiedzieć przeciętnej. Ale takie są chyba ich możliwości. Remis jest realny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXXVI kolejki:

aQy0qyB.png

Klasyfikacja generalna:

dfPYlDX.png

XXXVII kolejka (ostatnia, 5-7. czerwca 2015):

Piątek, 20:30: Górnik Łęczna - GKS Bełchatów

Piątek, 20:30: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piątek, 20:30: Piast Gliwice - Cracovia Kraków

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz

Niedziela, 18:00: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Wisła Kraków

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 20:30: Górnik Łęczna 2:2 GKS Bełchatów

Bełchatów już spadł, Kapo z Korony ich pogrążył. Może ekipa z łódzkiego nie zajmie ostatniego miejsca, bo gdy Zawisza przegra, a GKS wygra, to bydgoszczanie będą na dnie tabeli, ale nie liczyłbym na to. Nie wiem, kogo wystawi Kiereś, ale liczę tu na niespodziankę, czyli brak wygranej Łęcznej. Czasem tak jest, że zespół, który już o nic nie walczy (w tym przypadku spadł), gra dobry mecz na luzie. Podsumowując - pewnie jakiś remis.

Piątek, 20:30: Korona Kielce 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli Korona przegra, a Łęczna i Zawisza wygrają, kielczanie pożegnają się z ligą. Podobnie jest w przypadku remisu. Mimo wszystko myślę, że gospodarze dzisiejszego spotkania zwyciężą. Ich spadek byłby smutny, bo nie grają tak źle + z pewnością są ciekawszą i bardziej perspektywiczną ekipą od takiej Łęcznej.

Piątek, 20:30: Piast Gliwice 2:2 Cracovia Kraków

To będzie mecz na luzie, obie ekipy o nic wielkiego już nie walczą. Liczę na kilka bramek, a co do wyniku, to remis.

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów 1:2 Zawisza Bydgoszcz

Nie wiem, co planuje Fornalik, ale nawet jeśli wystawi rezerwowych, to będą oni chcieli się pokazać. Życzę Zawiszy utrzymania i tylko na tym opieram swój typ, bo wytypować tu coś jest ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 20:30: Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 2:1

Gospodarze muszą wygrać żeby nie patrzeć się na innych. Bełchatów w tym sezonie mnie rozczarował, i nie sadzę żeby przeciwstawił się też słabo choć lepiej grającej drużynie gospodarzy.

Piątek, 20:30: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Tu każdy wynik jest możliwy. Jednak w ostatnim czasie gospodarze mnie bardziej przekonują więc zaryzykuje i postawie na ich zwycięstwo.

Piątek, 20:30: Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2:2

Mecz o nic, obie ekipy grają dobrze i czasami widowiskowo. Spodziewam się tu meczu otwartego i z dużą ilością bramek.

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1:1

Goście pod ścianą, muszą to spotkanie wygrać lecz to będzie piekielnie trudne zadanie. Remis myślę ze jest w zasięgu gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 20:30: Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1-1

Łęcznianie zrobią wszystko, żeby wygrać to spotkanie i zostać w ekstraklasie na kolejny sezon. Czasami jednak same chęci to za mało.

Piątek, 20:30: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Tego typu nie będę uzasadniał - jako fanatyk żółto-czerwonych po prostu muszę postawić na nasze zwycięstwo i utrzymanie.

Piątek, 20:30: Piast Gliwice - Cracovia Kraków 0-0

Obie ekipy już się utrzymały, co razem ze zmęczeniem sezonem da nam bardzo słabe i nudne widowisko.

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 0-1

Byłbym bardzo smutny, gdyby Zawisza po tak FANTASTYCZNEJ pogoni za utrzymaniem spadł z ligi. Tak się jednak nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 18:00: Jagiellonia Białystok 2:1 Lechia Gdańsk

Jagiellonia zapewne niezależnie od wyniku zajmie trzecie miejsce, ale w Białymstoku mimo wszystko będą liczyć na potknięcie Legii. Wicemistrzostwo byłoby ogromnym sukcesem Probierza i spółki, ale jednak dobrze się stało, że to Lech zostanie mistrzem. Mniejsza szansa na odpadnięcie z dziwnym rywalem + więcej kasy na wzmocnienia. Co do Lechii, to kilkoma ostatnimi meczami zaprzepaściła szansę na coś więcej.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań 2:0 Wisła Kraków

Wisła od dawna nie wygrała, chyba w ogóle w grupie mistrzowskiej nie udało jej się zdobyć trzech oczek. Lechowi do mistrzostwa wystarczy remis, ale poznaniacy powinni zwyciężyć. Cóż, byli lepsi od Legii.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa 4:1 Górnik Zabrze

Legia na 99% wygra, bo nadal będzie się łudzić. Górnik może przegrać równie wysoko, co z Lechem, chociaż oglądając bramki mam niestety wrażenie, że kibice klubu z Zabrza naprawdę odpowiednio "zmotywowali" swoich graczy do porażki. Nie mam im tego za złe, jak chcą przegrać, to przecież mogą. :P Berg zaprzepaścił tytuł dziwnymi wyborami kadrowymi - gardził Sa, odstawił Dossę Juniora. Pewnie straci posadę.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław 1:0 Pogoń Szczecin

Pogoń okazała się być zdecydowanie najsłabszą ekipą grupy mistrzowskiej. Śląsk zajmie miejsce zgodne z oczekiwaniami. Ten mecz powinien wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 18:00: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:0

To jest sezon gospodarzy którzy są objawieniem tego sezonu. W tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy, jednak liczę że gospodarze dadzą radę i zwycięstwem zakończą ten świetny dla nich sezon.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Wisła Kraków 2:1

Lech w żadnym stopniu nie morze zawalić tego spotkania. Przez cały sezon zasłużył na mistrzostwo i ten mecz to potwierdzi.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3:0

Szykuje się kolejny pogrom Górnika który w tej rundzie gra słabo. Legia z pewnością zdominuje mecz, i pewnym zwycięstwem zakończy sezon.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0

Wszystko już rozstrzygnięte, ale warto żeby Śląsk w dobrym dla siebie sezonie zakończył sezon zwycięstwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 18:00: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2-1

Jagiellonia cały czas walczy o wicemistrzostwo i wszystko wskazuje na to, że gdańszczanie jej w tej batalii pomogą.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0

Kolejorz tym występem powinien pokazać swój potencjał i mocnym akcentem przypieczętować zdobycie upragnionego mistrzostwa.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-1

Legia będzie absolutnym faworytem tego starcia, jednak już kilka takich spotkań w tym sezonie kończyło się niespodziankami. Liczę, że tym razem też nie wszystko pójdzie po myśli wciąż aktualnego mistrza kraju.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0-1

Czekam już drugi sezon na zwycięstwo Pogoni w grupie mistrzowskiej i mam ogromną nadzieję, że dzisiaj w końcu je zobaczę na własne oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...