Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Można się też przytulić do czegoś pod kocykiem.

Ha!

Nie wiem czy chciałbym się przytulać pod kocykiem do dildosa, albo pada od PS4 :P

Już wolę opcję do kogoś pod kocykiem :P

Nie mam za specjalnie znajomych do przytulania, nie jestem tobą tongue_prosty.gif

Ja mam tylko niezobowiązujący harem kiepsko opłacanych uchodźców których przytulam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że jakbym nie musiał to naprawdę rzadko wychodziłbym z domu (a nawet ze swojego pokoju) i tylko w przypływie jakiegoś melancholijnego nastroju wybrałbym się czasem na jakiś popołudniowy spacer po okolicy, kiedy słońce z wolna chyli się ku zachodowi, rzucając głębokie cienie. Zresztą, wystarczy spojrzeć na mój przeszło dwutygodniowy urlop, w czasie którego z domu wyszedłem może ze dwa, albo trzy razy, żeby pójść po coś do sklepu bo mam prosiła. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James Domyślam się, że to Cie zmyliło ;) ale pracuję w równie wielkim korpo (Google może kiedyś, do tego oddziału w PL ponoć nie biorą 'byle kogo' i tam sama elita; dowiadywałem się czy mam szansę i póki co ni chu chu). Co nie zmienia faktu, że firma jest bardzo fajna, duża i daje ciekawe możliwości rozwoju. Generalnie chciałbym wrócić na śląsk, ale nie chciałbym rozstawać się z pracodawcą :< tylko nie mam jak tego zrobić raczej, bo póki co nie mogę wnioskować o przeniesienie do oddziału w Krakowie (potrzebują tam teraz seniorów, a ja takowym nie jestem jeszcze).

Also: zgadzam się z germą i nerv0. Weekendy bez ludzi żondzom. Niewychodzenie też.

Gierka/film + żona i ja tak mogę każdy weekend spędzać :P

Niestety zachciało mi się psa, więc co sobotę robimy sobie 'rodzinny', 3godzinny spacer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James ja tam w portfelu mam może z 50zł tongue_prosty.gif also niezłe ambicje, jak chcesz w 3 lata 30k uciułać. Powodzenia z tym!

Ja ponoć ambitnie planuję zarabiać 10k (znaczy ponoć tak kiedyś powiedziałem mojej dziewczynie, a teraz już żonie; regularnie mi to wypomina xD), ale jeszcze 'trochę' mi brakuje. Na szczęście plan, to zarabiać tyle 'do 30-stki' więc mam jeszcze troszeczkę czasu... Aczkolwiek nie wiem jak ja to zrobię, hehe.

Co do tego ile mamy na kontach - nie wiem, nie chcę wiedzieć, boję się tam zaglądać. Jak będzie debet, to na pewno się dowiem, a tak to żyję sobie w błogiej nieświadomości...

Zostań mega, wypasionym i ogarniętym informatykiem i znaj się na administracji sieci, programowaniu, tworzeniu stron i grafice, a upewniam Cię, że 10k to będzie dla Ciebie jak 10zł teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeXs powiedzmy, że idę w tym kierunku i jestem świadom tego co mówisz. Sam tak mówię od lat ;) na razie mam problem pomiędzy dwoma działkami, z którymi mam największą styczność - w jednej siedzę obecnie i mi sprawia jak na razie radochę, ale druga ma większy potencjał zarobkowy w PL. Jednak niedługo rozmowa o pracę w pewnej firmie, gdzie stanowisko ma dobry potencjał przyszłościowy właśnie. Zobaczymy czy mnie zechcą. Teoretycznie wiedzą ile chcę zarabiać i mimo to chcą ze mna przeprowadzić poważną rozmowę, więc zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...