Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wczoraj wieczorem zamówiłem sobie szkło hartowane do telefonu, dzisiaj dostałem maila z informacją realizacji zamówienia, a godzinę po tym kolejnego, że towar został wysłany, także znając mój wspaniały InPost jutro już szkiełko będę miał w moich rękach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zamówiłem sobie szkło hartowane do telefonu, dzisiaj dostałem maila z informacją realizacji zamówienia, a godzinę po tym kolejnego, że towar został wysłany, także znając mój wspaniały InPost jutro już szkiełko będę miał w moich rękach.

Jak znam inpost, to będzie stłuczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem szkło, stwierdziłem że 3mk matte jest o niebo praktyczniejsze. Praktycznie brak obniżenia jakości ekranu, prawie brak jego palcowania i ten świetny, specyficzny poślizg. Przez zbiciem ekranu nie ochroni, ale z drugiej strony- przez ostatnie kilka lat ani razu nie upuściłem telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dobry moment, by zobaczyć demo, które można włączyć aż raz. Co to za polityka.

A co do tematu, to kupiłem (a raczej wymieniłem za Smashe):

NMgK0QD.jpg?1

Tak powinny wyglądać strategie na konsolach. Fajna i urocza gra, chociaż nie taka prosta, jak mi się początkowo wydawało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło dzisiaj hartowane szkło w całości (szach mat, 47). Instalacja łatwa, testowałem już wytrzymałość na zarysowania i jest po prostu świetne, nie odczuwam żadnej różnicy pomiędzy jeżdżeniem palcem na szkle, a ekranie bez żadnej ochrony, dobrze wydane 25zł. Oby spisywało się jak najdłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło dzisiaj hartowane szkło w całości (szach mat, 47).

No i spoko. Kiedy na moim oddziale mieliśmy jeszcze paczkomaty, to na własne oczy widziałem, jak są paczki traktowane. Kopanie, rzucanie, tragedia po prostu. Czas gonił, ludzie się spieszyli i nikt nawet nie myślał o tym, żeby łagodniej traktować przesyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...