Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

W sumie ja też od gimnazjum noszę wyłącznie torbę. Wtedy też zmadrzałem i przestałem nosić połowę bezużytecznych podręczników więc było znacznie lżej.

przestałeś się hartować ciężkim plecakiem i pewnie teraz jesteś miękką kotką :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike chyba zawsze były modne z tego co pamiętam. Tylko u germy to osiągnęło jakiś chory rozmiar gdzie buty decydują o twojej fajności w warszafce czy gdzieś.

przestałeś się hartować ciężkim plecakiem i pewnie teraz jesteś miękką kotką :|

Wiesz, po prostu uznałem, że noszenie ciężkiego plecaka jest bez sensu kiedy do szkoły nosisz długopis, ołówek i kilka zeszytów, ewentualnie absolutnie niezbędne książki. Ty pewnie dalej masz tam piórnik i zestaw kredek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looool

jestem z pokolenia najków, adidasów, wansów, konwersów i innych takich, czo poradzę, że niektóre krzyki mody jak np. ten wyżej mnie ominęły? :c

Chryste Panie, Germa, wiedziałem, czym jest kostka jako 10latek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looool

jestem z pokolenia najków, adidasów, wansów, konwersów i innych takich, czo poradzę, że niektóre krzyki mody jak np. ten wyżej mnie ominęły? :c

Chryste Panie, Germa, wiedziałem, czym jest kostka jako 10latek.

aż strach pomyśleć o czym już wiedziałeś w wieku jedenastu lat :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze szkoły do domu mam dwieście metrów, ale taka wędrówka w czerwcowe upalne popołudnie po zajęciach, była prawdziwym wyzwaniem, z powodu, który wymienił James :<

Wiesz, po prostu uznałem, że noszenie ciężkiego plecaka jest bez sensu kiedy do szkoły nosisz długopis, ołówek i kilka zeszytów, ewentualnie absolutnie niezbędne książki. Ty pewnie dalej masz tam piórnik i zestaw kredek tongue_prosty.gif

Pls, zawsze mam żelazny zestaw podręczników, ilość kanapek, która zamieniłaby germę w pełnoprawnego człowieka, oraz dwie butelki wody.

W najcięższych dniach tygodnia mój plecak osiągał masę 7-8 kg. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...