Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

@grz:

Zapasy do końca roku tongue_prosty.gif

szczególnie biorąc pod uwagę ile moja żona używa czosnku granulowanego, to nie wiem czy ten 1kg wystarczy biggrin_prosty.gif

@germa:

Ech, co Ty wiesz o zaciąganiu ludzi do piwnicy.

Polecam korepetycje u Kath.

Ej, Kath nie zabieraj mi jeszcze laptopa, bo bez niego jest tu ciemno T_T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Niech Ci dobrze służą wink_prosty.gif

Potestowalem wczoraj przez 5 godzin na muzyce i grach i jestem bardzo zadowolony. Te Senki swietnie brzmia, bardzo dobrze "siedza" na glowie, w porownaniu do mojego poprzedniego headsetu o niebo lepiej izoluja dzwieki otoczenia, a przy tym sa odczuwalnie lzejsze. Az sie zastanawialem rano, czy nie wziac ich dzis ze soba do pracy, chociaz napedu na plyty w sluzbowym lapku nie mam i musialbym slychac nuty z YT...

Dzięki za przypomnienie Tesu, miałem jechać kupić swoje Grado :3

Niezamaco. :D

Podwójnie! ._.

Ale m.in. dlatego wstrzymuję się z ps4.

Na dwor/na pole bys wyszla, swiezym powietrzem troche pooddychala (swietne slowo btw), witaminy D troche przyswoila, a nie tylko grasz. Od tego jest rok szkolny przeciez! ;)

szczególnie biorąc pod uwagę ile moja żona używa czosnku granulowanego, to nie wiem czy ten 1kg wystarczy biggrin_prosty.gif

Jesli uzywacie go tyle samo co ja, to starczy najwyzej na kilka tygodni, a nie do konca roku! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego też się obawiam.

Jakby co, domówię więcej, jeśli będzie dobry ;)

I tak czekam na pieprz ziołowy, bo teraz akurat trafiłem na brak. To najwyżej wtedy jeszcze 1kg czosnku wezmę :P

Kupiłem też sól czosnkową, zobaczymy czy dobre to.

Generalnie lista jest spora, ktoś chce całą? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwor/na pole bys wyszla, swiezym powietrzem troche pooddychala (swietne slowo btw), witaminy D troche przyswoila, a nie tylko grasz. Od tego jest rok szkolny przeciez! wink_prosty.gif

Ej, obecnie mam najwyraźniejszą opaleniznę od dnia narodzin (żegnaj blada ściano, witajcie panele!), witaminy D tyż jest aż nadto!

Starczy do przyszłych wakacji. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JV

W takim razie moze sprawdze Spotifaja, tym bardziej ze moj operator dorzucil mi do telefonu 6 miesiecy premki na tym serwisie i wciaz jej nie wykorzystalem. Zazwyczaj i tak slucham w pracy tylko RMF FM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu DAC - AIM AS372n. Całkiem fajny i nie tak drogi sprzęcik, który jest już dosyć długo dostępny w prawie każdym większym sklepie komputerowym/rtv w Polsce, a nigdzie nie ma o nim ani opinii ani tym bardziej recenzji, zarówno po naszemu jak i po angielsku. Gdybym się znał na sprzęcie tego typu i miał porównanie to bym napisał. Ale się nie znam. W każdym razie jestem zadowolony, Różnicę w porówniu do podłej integry słyszę znaczną na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kgmw1zZ.jpg

Pierwszy tom za 8.99, następne chyba będą po 16.99, bo na tyle okładki jest taka cena. Ogólnie jest to bardzo solidne wydanie jak na takie "kioskowe". Twarda okładka jest miła w dotyku, czcionka nie za mała, książka wydrukowana na porządnym papierze (nie tak jak Kolekcja Książek Star Wars, gdzie Amber chciał przy tym jeszcze bardziej zaoszczędzić). Imo troszkę wadzi napis "Kolekcja Świat Dysku", ale przynajmniej nie ma jej na grzbiecie książki. Warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest ten pierwszy tom z nowej kolekcji. Pierwszy tom wszędzie będzie kosztował 8.99, następne tomy skoczą wtedy pewnie do 16.99 (jak to zwykle bywa), dlatego coraz bardziej się zastanawiam nad prenumeratą, bo jest tanio, a naprawdę solidnie to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devius - nawet w prenumeracie nie bedzie wszystkiego ze świata dysku.

Tylko większość

Ale sam nad tym myślę bo Prachetta polubiłem, chociaż kolejność wydania poszczególnych tomów która chyba jest losowa trochę mnie odstrasza od czytania sagi w ten sposób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tylko, ze trzecia ksiazka z serii zostala wydana jako tom pierwszy. No chyba ze planuja jechac chronologicznie historiami postaci w tym uniwersum - najpierw staz miejska, pozniej wiedzmy, magowie itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w prenumeracie nie bedzie wszystkiego ze świata dysku.

Tylko większość

Gdzieś o tym pisałem? Nie. Zastanawiam się nad prenumeratą, bo jest stała cena 12.99zł za tom i mam pewność, że zawsze książkę dostanę. W kioskach zawsze może cena pójść do góry jeśli Prószyński i S-ka będą mieli taką zachciankę.

Dziwne tylko, ze trzecia ksiazka z serii zostala wydana jako tom pierwszy.
Tom pierwszy w kolekcji ;)

No chyba ze planuja jechac chronologicznie historiami postaci w tym uniwersum
Bardzo możliwe, bo drugi tom to "Zbrojni".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu - W świecie dysku siedzę tyle co nic, ale jak widziałem komentarze pod tym wydaniem, to raczej kolejność jest grubo losowa

I tak i nie. Pratchett umiescil w swoim uniwersum kilka roznych grup bohaterow i przeskakiwal sobie miedzy nimi, przez co bedacy glownymi bohaterami w jednej ksiazce straznicy miejscy mogli sie pojawic jako postacie trzecioplanowe w ksiazce posiweconej np. Moistowi von Lipwigowi. W dalszym ciagu jednak czytajac Swiat Dysku powinno sie zachowac jakas chronologie, tak zeby np. nie zaczynac czytac podcyklu poswieconego Rincewindowi od "Ciekawych Czasow", a dopiero pozniej siegac po "Blask Fantasyczny". Zreszta nawet miasto Ankh-Morpork stopniowo ewoluowalo z ksiazki na ksiazke, tak pod wzgledem spolecznym jak i struktury wladzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...