Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Co do (starego) tematu PS4 to najlepiej kupować z grą. Fakt, faktem zapłacimy od 1500 do 1700 zł, ale wtedy wychodzi najtaniej. Kupiłem tak pre-orderowo Batmana, który wychodził około 260 zł w lokalnym sklepie, wiec za konsole wyszło około 1450 zł co w moim mniemaniu jest dobrą ceną.

Co do oferty z muve.pl <- nawet jak jest z TESO to bierz i nie przejmuj się, ewentualnie podaj cenę to się dogadamy (żartowałem). 1450 zł w normalnym sklepie to dobra cena.

PS. Jeżeli ta oferta za 1300 (1400?) z 3 grami była faktem to właśnie zaczynam żałować, że nie sprawdzam takich marketów q.q

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba wezmę konsolę z TESO. Cena jest świetna, a poza tym dostanę 7k geldowych punktów, za które będę mogła kupić myszkę od Modecoma, a i tak zostanie mi jeszcze ok. 4k na jakieś inne gadżety (słuchawki, książki, kubki, jakieś maskotki, etc.).

No, chyba, że na allegro pojawi się zestaw z Driveclubem, TLoUR i LBP3 w przystępnej cenie.

Ale nowy Batman wciąż jest priorytetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja między innymi przez ostatni hejt na optymalizację nowego Batmana na PC zacząłem się zastanawiać nad tym kompem...

Do tego jak się dowiedziałem, że mój GF660 zaczyna być na styk do niektórych nowych gier (Mad Max), a kupno karty poniżej 1k zł (GF960) mija się z celem, bo to marny przyrost mocy...

Zacząłem się zastanawiać nad kupnem PS4 albo nowego Xpudła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...