Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Fursik

Gratki zakupu, to naprawde fajna portretowka. Masz/planujesz tez zakup jakiegos obiektywu szerokokatnego?

Trzydziestka piątka spełnia swoje zadanie, jeżeli trzeba mi naprawdę szerokiego kąta to używam kitówki. Ale już niedługo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka dla mnie była świetna, ma dokładnie wszystko to czego oczekuję od gry action-adventure: przyjemny system walki, dobry balans pomiędzy walką, zagadkami i eksploracją, nowe gadżety rozwijające siłę i mobilność naszej postaci zdobywane podczas gry, porządnie zaprojektowanych i zarysowanych przeciwników i genialny art design. W dwójce z tego wszystkiego został tylko art style, bo gra tonie w morzu nieprzemyślanych rozwiązań, od pustego pseudo sandboxowego świata, przez zbieranie masy niczym nie różniących się śmieci, zbyt mocny nacisk na przekombinowane zagadki i totalnie beznadziejnie poprowadzony wątek główny aż po bezpłciowych i nudnych bossów. Jedynkę przeszedłem dwa razy na PC i obecnie ogrywam trzeci raz na PS3, dwójki nigdy nie skończyłem i nawet nie mam zamiaru do niej wracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oat - jedynka jest zróżnicowana, nie ciągnie się i jest bardziej upakowana, to zgrabna komiksowa zelda z troche bardziej skomplikowanym systemem walki

no ja to wszystko wiem :P

o jedynce same dobre rzeczy słyszałem, ale jakoś nie miałem okazji spróbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tototo, to se pogram. Dwie dychy to nie fortuna.

zagraj w pierwszą cześć i poczytaj co się działo w drugiej, ewentualnie zagraj w 2 do momentu kiedy otworzysz pierwsze drzwi, to ostatni dobry moment w tej grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie że w tej grze zepsuto nawet tak prostą rzecz jak finishery. To co było miłym i nieraz widowiskowym dodatkiem w jedynce, w dwójce jest powiązane w jakiś durny sposób ze statami postaci krytykami. Serio, nie jestem sobie w stanie przypomnieć żadnych pozytywów tej gry prócz warstwy audio video.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat

jestem na szóstym rozdziale czeciego Uncharted (tylko jedno posiedzenie i już szósty, co to ma być!) i muszę powiedzieć, że pierwsze cutscenki, tak samo jak początkowy tutorial "który przycisk co robi" oszołomiły mnie pod względem grafiki

w dodatku nie na full hd, a tylko hd ready

>how is that possible

jednak dżungla nie jest już tak efektowna, jak bar i mhrroczne uliczki na początku gry

czekam na pustynię c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...