Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Cała saga Pieśni lodu i Ognia za stówkę. Jutro koleś wysyła. nieco boję się o stan (fotki grzbietów były robione chyba grulem) i musiałem zapłacić z góry, ale IMO warto.
Niestety, ale pierwsze wydanie Pieśni Lodu i Ognia (czyli nie serialowe) jest dość słabo wydane. Mi strasznie szybko brudziły się strony, mimo, że rączki myłem, a grzbiet się marszczył jak cholera od czytania. Mimo wszystko - warto przeczytać :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM

Pytasz się, o co chodzi z tymi w zasadzie niezbyt pociągającymi piersiami? Prawdopodobnie to pvre evil'n'szatan... albo coś w tym guście. Chyba miało być prowokująco i obrazoburczo, a wyszedł krincz. :)

Zresztą, co można się spodziewać po załodze, która traktuje te satanistyczne pierdololo na serio?

W sumie to się nigdy nad tym nie zastanawiałem. Wystarczy mi muzyka, która mi się podoba. Choć w przypadku Besatt coraz mniej. Wciąż nie mogę przeboleć, że Fulmineus opuścił zespół a wokalami zajął się Beldaroh, który jest pod tym względem tragikomiczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, myślałem, że jesteś Pieśniową dziewicą :P

Mi tylko Gry o Tron brakuje do pełnej kolekcji. Kumpel miał serialowe wydanie, Gry o Tron to sobie przeczytałem, potem pożyczyłem od niego Starcie Królów w starym wydaniu, które po jakimś czasie mi sprzedał za kebaba (best deal ever) bo mu się średnio podobały książki. Resztę już sam dokupiłem. Czekam teraz aż mnie najdzie ochota na ponowne przeczytanie całej sagi, co kupię ten brakujący tom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...