Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zostały podane jak przykład, bo oferują to czego szukam i podobają mi się wizualnie. Jak chcesz dobrych nauszników do outdooru to mogę Ci takie znaleźć nawet za 5 dych więc nie wciskaj mi tu jakichś głupot z moim "nastawieniem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Key, wygrałeś.

Kiedyś kupiłam w Sony Centre model Sony (jaki - pojęcia nie mam) za ~70zł. Plastikowa obudowa już trzeszczy i szczypie w oczy, ale jakoś grają, a dokanałowych/dousznych nie lubię. Szkoda, że muzyka zaczyna po pewnym czasie przerywać...

Pan, co je sprzedawał, powiedział, że w takim przedziale cenowym nie mogę liczyć na lepszą obudowę.

Kłamczował dla sprzedaży czy mówił prawdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Implikando, że sprzedawca z Sony Centre się zna, a nie jest tylko gostkiem ze studbazy, który znalazł pierwszą-lepszą robotę na OLX.

Pamiętam jeszcze jak pół roku temu byłem w markecie dla idiotów i przy okazji zahaczyłem o stanowisko ze słuchawkami żeby wybadać temat. Stoję, oglądam kilka interesujących mnie modeli i nagle podchodzi babka opiekująca się działem i klasycznie "W czymś mogę pomóc?". No to ja ją tak zaatakowałem pytaniami, że biedna się speszyła i nie miała pojęcia co odpowiedzieć. Chyba nie spodziewała się, że kiedyś jej stanowisko odwiedzi ktoś, kto słuchawki wybiera nie tylko po wyglądzie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu korzystam z JVC HARX 900 (podpięte do Xonara D1), nie wziąłbym ich do outdooru bo a) wyglądałbym w nich turbośmiesznie (prawie jak koleś, którego widziałem w Razerach na mieście) b) moja moto g by miała z nimi problem. A tak to jestem z nich bardzo zadowolony, grają dobrze i są megawygodne.

Podczas spacerów do i z pracy korzystam z Phillipsów SHE 8000, które dostałem kiedyś na jakieś święta czy coś. Kiedyś zastanawiałem się nad jakimiś dokanałowymi Brainwavzami, ale mi przeszło (nawet nie wiem czy Moto G dałaby im radę i czy jest sens).

Czysto z wyglądu to podobają mi się AKG K701.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do outdooru

Tylko ja mam odruchy wymiotne czytając takie zwroty?

za 10 lat koledzy nie będą pytać, czy seba może wyjść na dwór, tylko czy dżonatan ken wyjść ałtdor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

lLVveNq.jpg

Fun fact: to dlatego, że bitsy używają komponentów sennheisera

Fun fact: nie.

Funnier fact: tak

na 4szambie był kilka miesięcy temu fred w którym anon rozebrał bitsy i porównał z jakimiś synhajzerami, okazało się że bebechy były te same

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie ladowarke do telefonu, bo mialem jedna, a chcialem miec dwie.

tfw cały rok musiałaś nosić plażową, bo innej nie było :c

TFW jestes facetem i wystarcza Ci plecak. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...