Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

:( Germa już ma, a ja nie. Za dobrze jej. :( Czemu ta robota nie chce się znaleźć. :(

To że GTA V PC nie ma Steama jest tylko kolejną jej zaletą. To ile płyt miała wersja na PS3/X360?? A to, że jest to aż 60 GB moim zdaniem zmniejsza w jakiejś małej skali piractwo. Bo potrzeba więcej czasu na nielegalne pobranie przez piratów, no i trzeba mieć jeszcze tyle wolnego miejsca, by to zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile płyt miała wersja na PS3/X360?

jedną?

A to, że jest to aż 60 GB moim zdaniem zmniejsza w jakiejś małej skali piractwo. Bo potrzeba więcej czasu na nielegalne pobranie przez piratów, no i trzeba mieć jeszcze tyle wolnego miejsca, by to zainstalować.

nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

np. nie wyobrażam sobie, żeby granie w gta sa na padzie sprawiało mi przyjemność

znając życie dedy odnosiłabym x razy częściej przy normalnym celowaniu (automatyczne naprowadzani = pls)

no fajnie, dzięki ps3 poznałam fabułę, przeszłam misje poboczne, ale poza tym?

łazić po tej ogromnej mapie ni trochę mi się nie chciało, czyli to, co zajmowało mi jakieś 60% spędzania czasu przy gta sa, przy v zajęło mi jakieś 1%

na pc to już co innego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

np. nie wyobrażam sobie, żeby granie w gta sa na padzie sprawiało mi przyjemność

znając życie dedy odnosiłabym x razy częściej przy normalnym celowaniu (automatyczne naprowadzani = pls)

no fajnie, dzięki ps3 poznałam fabułę, przeszłam misje poboczne, ale poza tym?

łazić po tej ogromnej mapie ni trochę mi się nie chciało, czyli to, co zajmowało mi jakieś 60% spędzania czasu przy gta sa, przy v zajęło mi jakieś 1%

na pc to już co innego

Bo nie umiesz grać na padzie, ja mam odwrotnie jak muszę w coś grać na klawiaturze to gram w grę chwilę i odkładam, bo to strasznie niewygodne, plecy bolą od nachylania się i palce się wykrzywiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...