Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

To tanio, czasem można gdzieś wyłapać książki po kilka złotych (Carrefour, Saturn) inaczej się nie opłaca moim zdaniem. Co jak co, ale książki są bardzo drogie. Ludzie się załamują, że mało ludzi czyta, ale nie ma się co dziwić. 40zł za książkę to sporo, a większość bibliotek publicznych jest słabo wyposażona. Na szczęście książki dostaje w formie prezentów :D

Ja ostatnio kupiłem linkę do prędkościomierza do peugeota 106 '92, koleś mi sprzedał do Peugeota 205 oczy_na.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czy ty jesteś bratem znanego nam tutaj @Kicka? :)

Książki są drogie a kosze w marketach to dobra alternatywa. Gorzej, że księgarze chcą przeforsować ustawę o gwarantowanych cenach, by stłamsić konkurencję. Jak ja nie lubię takich cwaniaków co im się wolny rynek nie podoba.

Linkę wymień u sprzedawcy albo sprzedaj na Allegro (jak Germa swoje za małe buty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś bratem znanego nam tutaj @Kicka? smile_prosty.gif

conspiracy.jpg

Tak serio, to nie mam brata. Kicka to moje nazwisko co prawda, ale nie mam z Kiickiem nic wspólnego biggrin_prosty.gif Chwała boska, że można zmieniać nicki, bo błędy dzieciństwa ciągnęłyby się za mną do końca.

A linka podeszła, trzeba było ją z pancerza wyjąć i wsadzić do mojego starego pancerza. Żałuję tylko, że po rodzinie robiłem z autem, bo mam złamaną osłonkę deski rozdzielczej i niepodpięte podświetlenie, przez co jak ostatnio jechałem spoza miasta w nocy, to musiałem świecić sobie telefonem. Nie widziałem liczników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...