Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, yojc napisał:

Do tej pory nie rozumiem, jak można było tak bardzo spieprzyć serię THPS

Najpierw zaczęli wpakowywać te idiotyczne elementy rodem z MTV (wątek fabularny w AW to krincz w czystej postaci), później zaczęli eksperymentować z dziwnymi kontrolerami a na końcu zaczęli robić remastery i nowe części za budżet 50$. W międzyczasie powstał jeszcze Skate, który pokazał jak powinny wyglądać gry deskorolkowe (marzy mi się czwarta część na PS4).

A co do zakupów to nadal mam oryginalnego Silent Hill 4 na PC sprowadzanego z Niemiec. Kupiony na eBay kiedy nie było to jeszcze modne, z niemiecką okładką, na szczęście bez cenzury i z wyborem języka w samej grze. Gra zawsze była u nas cholernie droga (jak większość SH) a wtedy udało mi się wyrwać używkę za jakieś ~60 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kathai_Nanjika napisał:

A ja sobie dwie pomadki matowe kupiłam i od kilku godzin testuję jedną i póki co trzyma się świetnie, mimo że już zjadłam serek, lody i wypiłam kilka napojów.

Nie jedz tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kathai_Nanjika napisał:

A ja sobie dwie pomadki matowe kupiłam i od kilku godzin testuję jedną i póki co trzyma się świetnie, mimo że już zjadłam serek, lody i wypiłam kilka napojów. Dobry zakup. ^^

Jakie konkretnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SilentBob napisał:

Jeszcze żeby sprawdzić czy te pomadki są konkretne, to musisz się z kimś całować.

Oczywiście ;)

1 godzinę temu, nevya napisał:

Jakie konkretnie?

Pierwsza to Retro Matte z MAC, a druga (nietestowana) to pomadka Matte z Inglota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...