Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Przy okazji wylew bo miejsce na półce mi się skończyło. That's bad, I guess...

vqtfkw.png

Ach, te naklejki z rockmetalshop, przypominają się czasy gimby, kiedy wtedy się z tego sklepu zamawiało merch, łezka w oku się kręci. Also, jak się miejsce kończy, to czas kupić nową półkę, też nie miałem kiedyś miejsca, więc kupiłem cztery. Teraz mam całą ścianę półek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ach, te naklejki z rockmetalshop, przypominają się czasy gimby, kiedy wtedy się z tego sklepu zamawiało merch, łezka w oku się kręci.

Te pierwsze glany i plecak kostka zamówione przez internet żeby nie odstawać od tró kolegów ;__;

Also, jak się miejsce kończy, to czas kupić nową półkę, też nie miałem kiedyś miejsca, więc kupiłem cztery.

Trzeba będzie. I tak chciałem wybrać się do IKEI po witrynę DETOLF (specjalnie pod figurki), więc może przy okazji wezmę coś na inne gunwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wylew bo miejsce na półce mi się skończyło. That's bad, I guess...

vqtfkw.png

Te, to nawet mam miejsce na półce w porównaniu do Ciebie, choć oczywiście wolałbym nie musieć kłaść jednego na drugim...

7ht5bUV.jpg

PS: na Twoim pierwszym zdjęciu, to co jest na spodzie? Bo nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze glany i plecak kostka zamówione przez internet żeby nie odstawać od tró kolegów ;__;
Z glanami też tak miałem, ale pierwszą kostkę kupiłem w sklepie militarnym w moim mieście, drugą już natomiast na rockmetalshop, bo brakowało mi trochę grosza do darmowej wysyłki, to zamówiłem sobie nowy plecak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszą kostkę kupiłem w sklepie militarnym w moim mieście,

+1. Pierwsza i jedyna kostka jak do tej pory kupiona w sklepie jakieś 8-9 lat temu. Sprawna do dnia dzisiejszego.

Trzeba będzie. I tak chciałem wybrać się do IKEI po witrynę DETOLF (specjalnie pod figurki),

Ooo, też mam taki plan smile_prosty.gif Tyle że u mnie się on realizuje od dłuższego czasu i zrealizować nie może. Niemniej takie witryny są fajne jeśli masz co tam wystawić.

Aby być w temacie...

Przyszły mi farby dziś. Super będę mógł się wziąć za mogel... a nie chwila, sam model jeszcze do mnie nie dotarł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kostki podobały tylko z tego względu, że były mega pojemne i na swój dziwaczny wygląd w miarę wygodne. Oczywiście, teraz kiedy noszę normalny plecak to za żadne skarby świata bym nie wrócił do kostki, ale wtedy to było COŚ. Chociaż ostatnio bardziej preferuję torby, bo plecak mam jeden, duży i biorę go tylko jak gdzieś jadę na weekend, czy koncerty, gdzie mam miejsce na ubrania na zmianę. Do pracy też zawsze biegałem z torbą, bo dla książki i kanapek nie warto było brać tak dużego plecaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same. Mam torbę (a właściewie to torebkę - listonoszkę), bo pakuję do niej tylko papu i bieliznę na zmianę.

Ja mam torbę po masce przeciwgazowej, którą kupiłem, jak z rodzicami zahaczyliśmy o zlot pojazdów wojskowych w Bornym Sulinowie lata temu na wakacjach.

W sumie to podobna kategoria, co kostka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szał zakupów time!!

kupiłem buty i są rewelacyjne, oczywiście jedna z niewielu par w moim rozmiarze (40 XDDD)

z7LIHUN.jpg

do tego wczoraj przyszła Czeluść, w takiej czarnej kopercie - teraz się czuję elitarnie bo byłem 399 zamawiającym a sprzedaż jak na razie zamknięta

jbXpNdX.jpg?1

i jeszcze kupiłem Portishead 'Dummy'

LTtwWR9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...