Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Kupię sobie dzisiaj po robocie G-Shocka, jeśli będzie w czarnym kolorze, choć biały też mnie intryguje.

To jest to miejsce, w którym możecie mi odradzić albo doradzić.

Biały G-Shock brzmi dokładnie tak wieśniacko jak Golf trójka w gazie i spojlerem więc może lepiej zdecyduj się na czarnego albo po prostu inny zegarek, żeby nie wyglądać jak miastowy śmieszek z żelem na łbie i koszulką w serek, którego gust zegarkowy zakończył się na Casio, bo kiedyś jeden dostał na komunie od wujka z Polski B.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

>fred o tym, co sobie ostatnio ciekawego kupilismy

>na 202 stronie na 18 postow tylko jeden jest na temat, reszta to glownie Nargoge podbijajacy do Kath i Kath "wcale nie/nie moja wina".

>idzcie wreszcie na randke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały G-Shock brzmi dokładnie tak wieśniacko jak Golf trójka w gazie i spojlerem więc może lepiej zdecyduj się na czarnego albo po prostu inny zegarek, żeby nie wyglądać jak miastowy śmieszek z żelem na łbie i koszulką w serek, którego gust zegarkowy zakończył się na Casio, bo kiedyś jeden dostał na komunie od wujka z Polski B.

Właśnie coś inne mi się nie podobają. Ogólnie chcę kupić dwa zegarki - jeden sportowy, jeden elegancki. Na G-shocka padło ze względu rzekomej wytrzymałości a kolor brany pod uwagę przez to jak się najczęściej ubieram. W czerń i biel właśnie.

Myślałem też nad takim, ale technicznie wygląda gorzej no i jest w innym kamuflażu niż oba moje mundury.

Problem jest taki, że się kompletnie na zegarkach nie znam, nie orientuje się w firmach itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię sobie dzisiaj po robocie G-Shocka, jeśli będzie w czarnym kolorze, choć biały też mnie intryguje.
Biały, fuj. Swoją drogą, dostałem kiedyś G-Shocka od chrzestnej na urodziny (strasznie lubiła mi kupować zegarki, które średnio mi się podobały), nie nosiłem go w ogóle do czasu, aż poszedłem do pracy, w której telefon bym sobie zepsuł raz dwa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie. >:|

Zobaczymy jak bardzo cwana będziesz za rok!

No chyba, że teraz nie zdasz

hehe

Chamsko. sad_prosty.gif

>narzekanie na offtop w LJ

Also - Kath, sama widziałaś, wyrok zapadł, musimy się banglać sad_prosty.gif

Nie, to znowu narzekanie, że circlejerk.

Also, nic nie musimy.

Zaopatrzyłam się już w obrzydliwie kiczowate kartki walentynkowe, które mam zamiar podarować kilku osobom. A to jeszcze nie wszystko, bo w planach mam wypad z przyjaciółką do galerii w poszukiwaniu najdziwniejszej rzeczy, jaką uda nam się znaleźć i wręczenie tego "cosia" naszemu drogiemu przyjacielowi (parówki besos też wchodzą w grę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest taka okazja i można znaleźć naprawdę mnóstwo paskudnych rzeczy, których na co dzień w sklepach nie ma, to czemu nie kupić? Sporo śmiechu jest przy samym poszukiwaniu takich pierdół, jak i wręczaniu ich zaskoczonym znajomym.

Also, nic nie musimy.

No dobra, to chcemy, niech Ci będzie.

No chyba Ty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu nie kupić?
Żeby mieć pieniądze na coś pożyteczniejszego?

Sporo śmiechu jest przy samym poszukiwaniu takich pierdół, jak i wręczaniu ich zaskoczonym znajomym.
Wręcz pękłbym ze śmiechu jakby ktoś mi kupił pseudo śmieszną kartkę, albo parówki. KARUZELA ŚMIECHU.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o G-Shocki, to najbardziej podoba mi się ten oryginalny design. Trochę "o dziwo", bo zwykle za prostokątnymi zegarkami nie przepadam. Plus możesz być jak Keanu Reeves w Speed (choć to chyba była poprzednia generacja - nie wiem, jaka różnica). :-P

http://www.casio-polska.pl/casio-dw-5600e-1v-p-5641.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>narzekanie na offtop w LJ

Also - Kath, sama widziałaś, wyrok zapadł, musimy się banglać sad_prosty.gif

Polecam terapię. Znam dobrego lekarza i nie musicie mi dziękować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie. >:|

Zobaczymy jak bardzo cwana będziesz za rok!

No chyba, że teraz nie zdasz

hehe

Chamsko. sad_prosty.gif

>narzekanie na offtop w LJ

Also - Kath, sama widziałaś, wyrok zapadł, musimy się banglać sad_prosty.gif

Nie, to znowu narzekanie, że circlejerk.

Also, nic nie musimy.

Zaopatrzyłam się już w obrzydliwie kiczowate kartki walentynkowe, które mam zamiar podarować kilku osobom.

yojc, Lord, Devius, Kiicek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...