Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

I ta twoja racjonalność zakupowa, którą prezentujesz na forum właśnie wzięła w diabły tongue_prosty.gif

Dlaczego? Lubię ładne zapachy więc kupuję dobre perfumy. Przy tych co mam obecnie wystarczą 1-2 "psiknięcia" i delikatny zapach utrzymuje się calutki dzień (w porównaniu do badziewia za 50 zł. którego zapach znika nim dojdę do samochodu). Taka flaszeczka 100ml starcza mi gdzieś na niecały rok (tak z 9-10 miesięcy). 195 zł. na rok to IMO nie jest dużo.

Poza tym mam strasznie lekką rękę do wydawania pieniędzy, daleko mi do racjonalności zakupowej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej xerber jak mi bardzo pasowały Brainwavz M1 to czy jest sens zmieniać na coś nowszego z tej firmy czy brać to samo? Pytam troszkę na zaś, bo mam dziwne wrażenie że te Pistony które kupiłem awaryjni już nieługo przestaną funkcjonować :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germa kupiła u jakiegoś proxy na Allegro. Do wczoraj było też promo na Ali gdzie można było je kupić bezpośrednio od producenta za mniej jak 50$ bez kosztów przesyłki.

Na allegro jest tylko M06

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germa kupiła ostatnią (bo jedyną) sztukę jaką sprzedawał.

cool_prosty.gif

Zależało mi na czasie, słuchawki z Amazona doszłyby pewnie dopiero w przyszłym tygodniu.

I w sumie trochę szok, że na allegro nie ma praktycznie niczego od Ausdom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...