Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

incoming komsumpcjonizm

Chcieliśmy na przełomie 2015/16 z żoną wymienić samochody i ja miałem upatrzone nowe BMW X1, a ona śliczną żółtą dwuletnią Toyotę Yaris. Zobaczyła jednak na fejsie jakieś chore filmiki z tego co zostaje z małych autek po wypadkach i zaczęła mi truć, że nagle chce duże auto. No i przyjechało dzisiaj. #niemiecpłakałjaksprzedawał

2009 Audi A8 3.0 benzynka 225KM ponoć 180 tysięcy kilometrów (w sumie w to wierzę, bo po skórze nie widać, żeby miał więcej). Do tej pory 52 tys. zł. Liczę, że po haraczach zamkniemy się w 60 tys.

Duża fotka #1

Duża fotka #2

Duża fotka #3

Also musiałem sobie pokserować parę papierków dzisiaj, pod dwoma punktami ksero nie było parkingu, więc podjechałem pod mediamarkt i kupiłem drukarkę. 539zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem w końcu PS4. Co prawda nie udało mi się upolować wersji Biedronkowej i musiałem się zadowolić wersją z Media Markt, ale koniec końców wersja 500GB kosztowała mnie 1150 zł. (i godzinę w korku i na parkingu szukając miejsca :P) więc nie najgorszy biznes.

Tylko gorzej bo już nie miałem czasu dzisiaj udać się po żadną grę. Dopiero jutro wyskoczę po pracy do sklepu i coś kupię. Dzisiaj tylko podłączyłem, pobiorę aktualizacje i ewentualnie zagram chwilę w FEZ które zakosiłem kiedyś jak było za darmo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście całkiem spoko, ale okazało się że ta wersja to tylko taki trial/demo. Pograłem chwilę i się skończyło :/

Chciałem spróbować sobie darmowego Warframe, ale 30 GB i tak by się dzisiaj nie zdążyło całe pobrać. Z Cross-buy mam tylko Resident Evil Remake które całkiem niedawno skończyłem na PS3. No nic, skonfigurowałem, zaktualizowałem, do jutra musi sobie poleżeć i poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Driveclub i Shadow of Mordor. Do tego w ramach promocji dostałem Lords of the Fallen za 40 zł. Będzie co robić przez święta ^^

Trochę ubolewam że nie było Until Dawn i Bloodborne, najwyżej sobie zamówię na allegro jak opadnie ten świąteczny szał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow of Mordor jest mocno na propsie, chociaż jakoś nie mam weny na tego typu gry obecnie. DriveClub odinstalowałem zaraz na początku, jakoś mi nie podeszło. A na Bloodborne sam czekam, żeby go na promocji świątecznej czy noworocznej rzucili. U til Dawn przeszło mi koło nosa kiedy kosztowało 20 ojro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba również mój zarzut wobec nie tylko tej gry, ale i choćby MGS V. Totalnie wypaliły mnie takie gry, ledwie domęczyłem GTA V i nie skończyłem FC4. Za dużo znaczników na mapie, a ja nie lubię zostawiać tam różnej maści ikonek. Pamiętam jak w Batman Arkham Origins wyczyściłem z nich całą mapkę świata, po czym zakląłem szpetnie kiedy wyczytałem, że te w budynkach nie sa pokazywane :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fel

To u mnie zależy na ile te poboczne zadania i aktywności są istotne. Jeśli mogę to olać i po prostu jechać z głównym wątkiem to jeszcze idzie pograć (w Wiedźminie 3 od Skellige olałem praktycznie wszystkie pytajniki, robię tylko zlecenia wiedźmińskie). Dlatego znudził mnie MGS5, bo tam jednak robienie sub-questów i zbieranie śmieci po świecie jest istotne dla rozwoju naszych umiejętności.

A SoM najwyżej oddam ze stratą 10 zł. i tyle. Okres świąteczny widać dość dobrze w takich sklepach, bo półki wyczyszczone dość mocno. Poza tym w pierwszej kolejności chciałbym ograć LotF. Wiem że to nie Soulsy, ale jednak jakoś ciągnie mnie do tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...