Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Matko, jeśli ktokolwiek znajomy spoza forum dowiedziałby się, że Kath to ja i przeczytałby moje posty... NOPENOPENOPE.

chytry_prosty.gif

hmmmmm..................

Ej.

Już od 30 listopada nowy program na antenie TVP2 i TVP Katowice, w którym Piotr Fronczewski będzie czytał najciekawsze posty Marty Stefan, znanej szerzej jako Kath

Jeśli Fronczewski, to byłabym gotowa poświęcić swoją nienaganną reputację nimfomanki i alkoholiczki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od 30 listopada nowy program na antenie TVP2 i TVP Katowice, w którym Piotr Fronczewski będzie czytał najciekawsze posty Marty Stefan, znanej szerzej jako Kath

W sumie... ja mógłbym je czytać. chytry_prosty.gif

Nie. Mógłbyś przyjechać do Kato albo do Wawy, kiedy ja tam będę.

Matko, jeśli ktokolwiek znajomy spoza forum dowiedziałby się, że Kath to ja i przeczytałby moje posty... NOPENOPENOPE.

Znajomi spoza forum? Jak to tak? Tłumacz się, ale już!

AHAHAHAHA! Ale się nabrałeś. Przecież nie mam żadnych znajomych spoza forum! :D

Ej.

chytry_prosty.gif

No a-ale już p-przestań...

Matko, jeśli ktokolwiek znajomy spoza forum dowiedziałby się, że Kath to ja i przeczytałby moje posty... NOPENOPENOPE.

Znajomi spoza forum? Jak to tak? Tłumacz się, ale już!

Kataj kłamie. Udaje, że ma życie żeby nas wkurzyć.

Otóż to.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na fotki cebuli jak odbierzesz.

Delivered.

Trochę inaczej, bo do mnie dzisiaj pani z Tesco zadzwoniła, że im się Battlefront skończył i jak chcę to mogę przyjechać po odbiór samej cebuli. Odmówiłem, ale pojechałem tam i tak, bo z okazji BRACK FRIDAY miałem zamówienie na telewizor od kolegi z pracy. Moja wewnętrzna cebula pomogła mi znaleźć Dragon Age Inq za 50 zł na łoniaka. Wziąłem zatem ostatnią sztukę. Pojechałem do lokalnego handlarza videogames i do zafoliowanego Homosexual Romances 3 dorzuciłem 80 złotych za Battlefronta. #win

Cebulę kupiłem w Stokrotce, bo i tak dzisiaj potrzebuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...