Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Konfig mam na dole profilu, lacze 140Mb/s. Co do samego Linka to troche czasu na testowanie znajde niestety dopiero w okolicach weekendu. confused_prosty.gif

Daj mi chociaż 10% tej prędkości sad_prosty.gif.

Gdzie mieszkasz? Nie ma ofert operatorów z porządnym netem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mam. Kiedyś pokładałem nadzieje w tym projekcie unijnym, dzięki któremu na całym Mazowszu ludzie mieli mieć dostęp do internetu przynajmniej 10Mb/s. Ten projekt miał być zakończony w tym roku, ale oczywiście nie udało nam się z tego wywiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relację jak to się sprawuje i przy jakim configu kompa/połączenia, jak będziesz miał możliwość.

Testowalem wczoraj wieczorem Steam Link. Zapowiada sie interesujaco, choc z mojej wlasnej winy pelni skrzydel nie rozwinal . W instrukcji jest napisane, zeby kompa podlaczyc kablem do routera, a podlaczony do TV Steam Link polaczyc z routerem albo przez wifi, albo kablem. U mnie sytuacja wyglada tak, ze router mam na parterze w salonie pod TV, a stacjonarke w pokoju na pietrze po przeciwnej stronie niz TV. Na gorze transfer wifi jest odczuwalnie slabszy (gdy wczoraj sciagalem na stacjonarke otrzymana w prezencie z Linkiem Rocket League to maksymalna predkosc pobierania dochodzila do 2,5MB/s, a gdy kilka minut pozniej ta sama gre takze przez wifi sciagalem na lapka w salonie, to pobierala sie z predkoscia ponad 12MB/s). Nie majac jednak wyboru zostawilem stacjonarke tak jak byla, podlaczylem Steam Link do routera po kablu, podpialem go do TV i podlaczylem jeszcze pad od X360, odpalilem na pietrze kompa, wlaczylem SL, przeszedlem bardzo szybka i calkowicie bezbolesna konfiguracje Linka i urzadzenie od razu wykrylo moj komputer w sieci. Potwierdzilem, ze chce streamowac z tej stacjonarki, poszedlem na gore wklepac na niej wygenerowany przez SL kod potwierdzajacy polaczenie i po powrocie do salonu mialem juz na telewizorze dostep do mojej biblioteki gier. Ograniczenie wifi powodowalo jednak lagi. Chwilami byl to trudny do dostrzezenia ulamek sekundy, standardowo okolo sekundy, a podczas pobierania i instalowania gier opoznienie skakalo nawet do ok. trzech sekund i wywolywalo pogorszenie sie jakosci obrazu. Z tym ostatnim zwiazany jest jeszcze jeden zgrzyt - pomimo grzebania w ustawieniach nie udalo mi sie wczoraj uzyskac pelnego ekranu na moim TV z ekranem 42". Streamowany obraz zajmowal jakies 70% ekranu pozostawiajac po bokach czarne pasy. W przygodowki Monkey Island i The Walking Dead dalo sie pograc, w Giana Sisters i Deadlight tez, ale bylo juz trudniej, natomiast granie w Rocket League mijalo sie z celem. Podejrzewam, ze jesli zamowie na ebay kilkunastometrowy kabel (a moze lepiej repeater? zna sie ktos na tym?) to jakosc streamowanej do salonu rozgrywki wzrosnie, bo poki co opoznienie przez wifi wyklucza granie w bardziej dynamiczne czy wymagajace precyzyjnego sterowania tytuly.

Koniec koncow wylaczylem Steam Linka, odpalilem Rocket League na podpietym do TV lapku i cieszac sie pelnoekranowym trybem pogralem z godzinke. A potem moja zona wrocila z pracy i spytala, czy jej zainstaluje Final Fantasy VII, bo znowu ktos jej w pracy zachwalal ta gre jako jedno z najwybitniejszych osiagniec ludzkosci i zanim sie obejrzelismy reaktor Shinry wylecial w powietrze, a na zegarze byla juz 1:50 w nocy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie tony węgla. Przed chwilą skończyłem nosić w wiadrach to dziadostwo z chodnika do piwnicy. Byłoby wygodniej, gdyby jakiś dowcipniś nie zaparkował samochodem przed okienkiem do zrzucania węgla, przez co musiałem radzić sobie z wiadrami. Nie poletzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...