Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Batman jest okej. Suaby nie jest bo jest okej. I fakt, jedyna rzecz w fabule, która jest fajna to Joker (dokładniej to aktor, który podkładał mu głos :D ). Ot, fantasmagoria, którą co jakiś czas napotykaliśmy.

No i te misje poboczne ;_; Przez przesyt niektórych misji po prostu zanudzają gracza, który po raz n-ty robi to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman jest okej. Suaby nie jest bo jest okej. I fakt, jedyna rzecz w fabule, która jest fajna to Joker (dokładniej to aktor, który podkładał mu głos biggrin_prosty.gif ). Ot, fantasmagoria, którą co jakiś czas napotykaliśmy.

No i te misje poboczne ;_; Przez przesyt niektórych misji po prostu zanudzają gracza, który po raz n-ty robi to samo.

Nie marudź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duck Hunt Duo chyba tylko w Smashach coś daje, no nie?

Smash (obie wersje), w mniejszym stopniu Mario Maker i Yoshi (Wjuu czyli i tak nie dla mnie). Ogólnie raczej zbieram amiibosy dla kwestii estetyczno-kolekcjonerskich, ale sobie i tak kupiłem przystawkę nfc. Przyda się dla New Style Boutique 2, żeby odblokować Kirby torebkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And now I wait...

nIrr7Ez.png

Miała być X5, potem myślałem nad X3 mark II, ale ostatecznie uznałem, że przy moich aktualnych słuchafonach X1 będzie więcej jak wystarczająca. Kolor złoty wybrałem tylko dlatego, że był 2 dychy tańszy :eyes:

Kartę SD chciałem większą (limit odtwarzacza to 128 GB), ale na przyszły miesiąc planuję trochę większe zakupy, więc na chceniu się skończyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...