Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Można powiedzieć, że fabuła w Batmanie przeżyła metamorfozę i jednocześnie tkwi w tym samym.

Tak, opiera się na identycznych założeniach, Batman musi pokonać wrogów, którzy nagle chcą zrealizować diabolicznie genialny plan, ew. zabić go, ale jednocześnie przedstawia to wszystko w tak niesamowicie genialny sposób, że brak mi słów po prostu. :|

Wrogowie grają kluczową rolę tylko na początku rozgrywki. A im dalej w las...

Trzeba to zobaczyć. :3

Kluczem do tej całej niesamowitości, o której paplam od początku jest

(otwierasz na własną rękę)

Joker

MUJ BORZE JOKER W GRZE O BATMANIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

germa skończ rzucać przebrzydłymi spoilerami z Batmana, bo nadal czekam, aż jego cena trochę spadnie i będę mógł go kupić i przejść :< bo piraty mnie nie interesują, a wydawanie powyżej 100zeta na grę ostatnio mi nie odpowiada (tym bardziej, że wszyscy wiemy, ile problemów z tym Batmanem na PC jest) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie przeczytałem pierwszy tom, kupiłem drugi, a resztę zaprenumeruję jak mi się wyłączy tryb 'ejjj, to dużo hajsu jest' i dotrze do mnie, że taka prenumerata i jednorazowe 5 stów to taniej niż gdybym co miesiąc to kupował albo jakiekolwiek inne, nowe ksiązki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że taka prenumerata i jednorazowe 5 stów to taniej niż gdybym co miesiąc to kupował albo jakiekolwiek inne, nowe ksiązki.
Kupując prenumeratę masz każdy tom w stałej cenie 12.99zł, więc na koniec i tak wyjdzie kilka stówek taniej niż kupowanie co dwa tygodnie w kiosku czy innym miejscu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...