Skocz do zawartości

Polecane posty

@Senudiš: czemu na CGS a nie DIG?

Bo na DIG jest resp i nie ma 'Enemies left: 0", a "Enemies left: N/A", co nie daje setisfekszyn

A Dooma 2 w ile przechodzicie?

15 minut małym palcem u stopy na gamepadzie i z zawiązanymi oczami 8====D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Fallouty poza NV (którego mam na kompie, ale jakoś nie chce mi się grać, starość...), Torment, Baldursy, Ajsłindy, Newerłintery, Unreal, Łiczery, Dżejd Empajer, Deusy Eksy poza dwójką, bo tak, Arkanum, Brejd (superczad), dwa Bajoszoki, bo ni ma kasy na to coś w przestworzach. To chyba tyle elitarnych gierek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes III najlepsza część, ile to godzin przegrało się.

Starcraft I i II.

Diablo II

Gothic I i II ( trzecia część jeszcze ujdzie..)

Age of Empires.

Wszystkie Fallouty ( NV leży na kompie zainstalowane, a nie chce mi się przejść ;d).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Borderlands

Borderlands 2

Battlefield 3

Battlefield 4

Uncharted 2

Uncharted 3

GTA 5

Settlersy

Far Cry 3

The Last of Us

Red Dead Redemption

btw. podaj Battleloga nerv0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw zapomniałem o Red Baronie, najpieniężniejszej latawce wszechczasów.

Red Barona szanuję jak Behe kiełbasę krakowską, ale nie szarżuj t3cie, bo turbopieniężnych było latanek sporo, od TopGunów przez LockOn po simy od Microsoftu, a wszystkie bardzo miodne. Nie zapominajmy o Airfix Dogfighter.

Dorzucam od siebie Silent Hunter 2 w zestawie z Destroyer Command: symulatory okrętów z 2WŚ, wbrew pozorom ogromnie emocjonujące. Starocie, ale warto ograć. A, jeszcze Operation Flashpoint (koniecznie z dodatkiem!) za niesamowity realizm, ogrom modów i odkrycie nieznanego mi wcześniej podejścia do strzelania.

Zostawiam dowód na to, że Cywilizacja to geld:

Czy wyobrażacie sobie, by grać na jednej mapie w Cywilizacji od... 10 lat? Pewien gracz tak zrobił. Dotarł aż do 3991 roku. Jak wygląda jego świat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...